Yüzlerce Genshin Impact Fontaine konsept çizimiyle dolu Google Drive sızdırıldı

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fontaine’in kanallarının bent kapakları açıldı ve adalet ulusunun neredeyse tüm ilk karakterlerini içeren yeni bir Genshin Impact sızıntı dalgasını ortaya çıkardı.

HoYoverse, son birkaç güncellemede içerikle ilgili sızıntıların çoğunu durdursa da, yaklaşan Fontaine karakterleri, etkinlikleri ve ortamları hakkındaki bilgilerin hevesli oyuncuların gözlerine ve kulaklarına ulaşmasını engellemek için çok az şey yapmış veya hiçbir şey yapmamış görünüyorlar.

Aslında, söz konusu sızıntılar, hem yeni hem de eski karakterler için yüzden fazla konsept çizimi içeren bir Google Drive’da uygun bir şekilde derlendi.

Google Drive şunları içerir: Sızdıranların Reddit’te paylaştığı bilgiler ve şurada paylaşıldı: Twitter dizisinin yorum bölümü. Fontaine, Monstadt ve Sumeru’dan olduğu iddia edilen karakterler de dahil olmak üzere eski karakterler ve gelecek içerik için konsept çizimler içerir.

Sızdıranlar, Genshin Impact’in hızla büyüyen ve bilgilerin geçerliliğine bakılmaksızın imrenilen bir sızıntıyı ilk paylaşan kişi olmak için yarışarak nüfuz peşinde koşan insanlarla dolu sızıntı topluluğu aleyhine konuşan bir mesaj içeriyordu.

Ek olarak, HoYoverse’nin gelecekteki içeriğin paylaşılmasına karşı NDA’ları kamuya açık bir şekilde uygulamasına rağmen sızıntıların yayılmasına izin veren gevşek güvenlik önlemlerini çağırdılar.

HoYoverse dava açma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir ve Sızdıranlara karşı DMCA şikayetleri, yine de Sürüm 4.0 ve sonraki karakterlerin aylar öncesinden sonsuza kadar yayılmasına izin verdiler.

Aynısı, Sumeru’nun piyasaya sürülmesinden önce meydana geldi ve bu, oyuncuların geliştiricinin bir PR taktiği olarak belirli sızıntıların yayılmasına kasıtlı olarak izin verdiğinden şüphelenmesine neden oldu.

Ne olursa olsun, Google Drive’daki eski konsept resimlerin çoğu gerçek sürümden biraz farklı olduğundan, oyuncular yine de sızıntılara biraz şüpheyle yaklaşmalıdır, bu da aynı şeyin gelecekteki içerik için olabileceği anlamına gelir.