Yaklaşan fantastik RPG yaşam simülasyonu Mirthwood’da kendi yolunuzu seçin

Sending
User Review
5 (1 vote)
Yaklaşan fantastik RPG yaşam simülasyonu Mirthwood'da kendi yolunuzu seçin
Yaklaşan fantastik RPG yaşam simülasyonu Mirthwood’da kendi yolunuzu seçin

Ya Skyrim’in başlangıcında bulduğunuz ilk köye girdiğinizde yerleşip çiftçi olmaya karar verseydiniz? Ya düşmanlarla ve canavarlarla savaşmak sana hayat gibi gelmiyorsa?

Mirthwood, resimli bir çocuk fantastik kitabından fırlamış gibi görünen yemyeşil fantastik dünyasında, zamanınızı ne yapmak istediğinize karar vermenize olanak tanır. 

Kuzeybatı Pasifik’te iki kişilik küçük bir ekip tarafından geliştirilen Mirthwood, fantastik RPG türüne yaşam simülasyonu yaklaşımı getirmeyi amaçlıyor.

Mirthwood’da seçimleriniz önemlidir ve kendi kaderinizden siz sorumlusunuz.

“Çiftçilik ve ticaretle dolu bir hayat yaşamak için yeni bir çiftliğe mi yerleşeceksin, yoksa kılıcı alıp maceracının yolunu mu tutacaksın?”

Hayvanlarınızla ilgilenirken mahsul yetiştirip hasat ederken tesisler inşa edebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz bir çiftlik evi yetiştirmeyi seçebilirsiniz. Gizemleri ortaya çıkarmak için dünyayı keşfetmek, görevlere çıkmak ve dinamik olaylarla ve düşmanlarla karşılaşmak.

Oyun aynı zamanda arkadaş olmanız veya düşman olmanız için çeşitli NPC’lere sahiptir ve siz bu ilişkileri ilerlettikçe yeni sosyal etkileşimlerin kilidi açılacaktır.

Mirthwood’un 2024’te vizyona girmesi bekleniyor ancak resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı. Geliştiriciler oyunun Steam üzerinden PC için yayınlanacağını doğruladılar.