Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Unreal Engine 5 Üzerine Geliştirildi

Sending
User Review
0 (0 votes)

Paradox Interactive, nihayet Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi, Herkes Gone to the Rapture ve Dear Esther gibi yapımlarla tanınan The Chinese Room’un Hardsuit Labs’ın geliştiriciliğini üstlendiği resmi olarak yeniden yayınladı.

Orijinal geliştiricinin yaptığı pek çok çalışma yeni proje için hâlâ kullanılıyor olsa da, sorumlu yeni stüdyo perde arkasında bazı önemli değişiklikler yaptı.

Örneğin, Paradox’un World of Darkness IP’si Sean Greaney ile Digital Trends tarafından yayınlanan bir röportajda doğrulandığı gibi, Hardsuit Labs Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi Unreal Engine 4 üzerinde geliştiriyor olsa da The Chinese Room, geliştirmeyi Unreal’e kaydırdı. Engin 5.

Tam olarak hangi teknik ve görsel yükseltmelerin mümkün olacağını henüz bilmiyoruz – özellikle de oyunun daha önce planlananın aksine artık nesiller arası olmaması nedeniyle – ancak Paradox’un bu yılın sonlarında aksiyon RPG devamı hakkında yeni ayrıntılar yayınlamayı planlaması nedeniyle, yakında öğrenmeliyiz.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin PS5, Xbox Series X/S ve PC için 2024 Sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Paradox, oyunun bir daha ertelenmeyeceğinden emin.