Ücretsiz Witcher kozmetik ürünleri nasıl alınır – Fortnite

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fortnite ve The Witcher, başka bir kozmetik turu için tekrar bir araya geldi. Bölüm 4 Sezon 1 Savaş Biletini tamamlayan oyuncular, Geralt zaten var, ama artık yalnız değil. Diğer kozmetiklerle birlikte Yennefer ve Ciri’yi nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Ücretsiz Fortnite Witcher kozmetik ürünleri nasıl alınır – Witcher Adaları Kodları

Fortnite’a eklenen iki yeni ada var – Ciri’s Escape ve Yennefer’s Battleground. Bunlara ada kodları aracılığıyla ulaşılabilir. 2776-4034-8400 Ve 2862-9616-5689 sırasıyla. Bunları tamamlamak sizi ücretsiz bir ifade ile ödüllendirecek ve ikisini birden yapmak bir afişle birlikte gelir.

  • Kendine Güvenen Ciri İfadesi: Ciri’s Escape’i tamamlayın
  • Kızgın Yennefer İfadesi: Yennefer’in Savaş Alanı’nı tamamlayın
  • İki Fırtınanın Hikayesi Afiş: Her iki adayı da tamamlayın

Bu, bu mini etkinlikte tanıtılan ücretsiz kozmetikler için yeterli olacaktır. Adalar 4 Temmuz’a kadar yayında, bu yüzden içeri girip bedavaları almak için bolca zamanınız var. Hala daha fazla Witcher kozmetiği istiyorsanız, Item Shop’a gitmeniz gerekecek.

Ücretsiz Witcher görünümleri nasıl alınır – Fortnite

Ücretsiz olarak bir Geralt, Yennefer veya Ciri görünümü almak istiyorsanız şansınız kalmadı. Geralt, eski Battle Pass’ın arkasına kilitlendi, ancak biraz V-Papel harcamak istiyorsanız Yennefer ve Ciri elde edilebilir.

Gümüş ve Büyücülük seti olarak adlandırılan bu sette, Item Shop’u ziyaret edebilir ve her iki karakteri tüm paketleriyle birlikte alabilir ve hemen sallamaya başlayabilirsiniz.

Şovun ve Witcher oyun serisinin hayranları burada sevecek çok şey bulacak, ancak ucuz olmayacak. Epic kesin olarak söylemedi ama bunlar muhtemelen adalar gibi 4 Temmuz’a kadar ortalıkta dolanacak. Bu, her iki paketi de satın almak için biraz V-Papel satın almanız veya kazanmanız için bolca zaman verir.