Type Soul’da Mavi Hap ve Kırmızı Hap – Roblox

Sending
User Review
0 (0 votes)

Type Soul benim Roblox’taki hedefim. Soul Reaper, Hollow ve Quincy olarak oynamaya izin verir. Yapılacak tonlarca şey ve toplanacak çok sayıda öğe var.

Bunlardan bazıları güçlenmek için çok önemlidir, Kırmızı ve Mavi Haplar en önemlilerinden bazılarıdır. Size aşağıda Type Soul’da Mavi ve Kırmızı Hapları nasıl alacağınızı anlatacağım.

Type Soul’da Mavi Hap nasıl alınır?

Type Soul’da Mavi Hap almanın iki yolu vardır. En kolayı, bir Soul kodunu yazın. bizde var Type Soul için mevcut ve süresi dolmuş tüm kodları gösteren kod listesi. Etkin kodların size ne zaman Mavi Hap vereceğini görmek için bunu kullanabilirsiniz.

İkinci yöntem, bir etkinliğe katılmaktır. Mavi Haplar, düşük oranlara sahip olmasına rağmen potansiyel ödüllerden biridir. Bir raid kazandıktan sonra KT Raid Shop’tan da satın alınabilir. Bunun maliyeti 150.000 Kan’dır.

Blue Pill, Type Soul’da ne yapar?

Mavi Haplar izin verir yetenek puanlarını sıfırla Type Soul’da. Bu, becerilerinizi yeniden dağıtmak ve yapınızı değiştirmek için harikadır. Mavi Haplar oldukça nadirdir, bu yüzden birini kullanmadan önce iki kez düşünün. Ayrıca, Red Pills tarafından kazanılan beceri puanlarını başka bir Red Pill kullanana kadar kaybedersiniz. Son olarak, Mavi Hap kullanırken beceri kutusunu da kaybedersiniz.

Type Soul’da Kırmızı Hap nasıl alınır?

Yazarken, Type Soul’da Red Pills almanın bulduğum tek yolu kullanmaktı. Bu, onu ücretli bir öğe yapar, bu nedenle Robux’u harcama konusunda temkinliyseniz, satın almadan önce iki kez düşünün. Kırmızı Hapları almak için başka bir yöntem keşfedilirse bu kılavuzu daha fazla bilgi ile güncelleyeceğim.

Red Pill, Type Soul’da ne yapar?

Kırmızı Haplar, Type Soul’da Mavi Haplardan farklı çalışır. Bu öğe olacak sana beş yetenek puanı ver nasıl istersen tahsis edebilirsin. Kırmızı Hapı iki kez kullanabilen Vastocarlar dışında yalnızca bir kez kullanılabilirler.

Kırmızı Hap beceri puanlarınız bittiğinde kafanızın karışmadığından emin olmak için Mavi Haplar tarafından sıfırlanan beceri puanlarıyla ilgili yukarıdaki bölüme bakın.