Tower of Hell – Roblox’ta Maxed rozeti nasıl alınır?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Tower of Hell, biraz çileden çıkarsa da, Roblox platformunda son derece popüler ve haklı olarak! Bu deneyimde, oyunculara çok aşamalı bir oyun boyunca yürüme, koşma, zıplama, dönme ve denge görevi verilir.

Tower of Hell, olarak bilinir ve aşağıdan yukarıya doğru yol alırlar – kolay görünüyor, değil mi? Yol boyunca oyuncular, bu kısa kılavuzda tartışacağım rozet de dahil olmak üzere birkaç rozetin kilidini açabilirler. Maksimum rozet.

Tower of Hell’de Maxed rozeti nasıl kazanılır?

Maxed rozetini kazanmak için oyuncuların seviye 80 ve oyun içi beceri ağacını bütünüyle tamamlayın.

Mevcut seviyeniz, ekranınızın alt kısmında görüntülenir ve beceri ağacınıza istediğiniz zaman seviyenize tıklayarak erişilebilir ve görüntülenebilir.

Tower of Hell - Roblox'ta Maxed rozeti nasıl alınır?
Tower of Hell – Roblox’ta Maxed rozeti nasıl alınır?

Beceri ağacınızı maksimuma çıkardığınızda, Maxed rozetinin ve ilgili pembenin kilidini açacaksınız.

Tower of Hell’de nasıl seviye atlanır?

Tower of Hell’de bir bölümü her tamamladığınızda, hem XP hem de jeton kazanırsınız. Seviye 0’dan Seviye 1’e geçmek için 100 XP kazanmanız gerekir; Seviye 1’den Seviye 2’ye geçmek için 200 XP kazanmanız gerekir; Seviye 2’den Seviye 3’e geçmek için 300 XP vb. kazanmanız gerekir.

Bütün bir noob kulesini tamamlamak, en tepeye ulaşmak, oyunculara her seferinde 100 XP kazandırır. Bu nedenle, seviye atlamak için gereken XP miktarı aynı zamanda galibiyet sayısına da eşitlenebilir—Seviye 0’dan Seviye 1’e geçmek için bir kez kazanmanız (bir noob kulesini tamamlamanız) gerekir; Seviye 1’den Seviye 2’ye geçmek için iki tane kazanmanız gerekir Daha zamanlar vb.

Tower of Hell’de Beceri Puanları nasıl alınır?

Kilidini açtığınız her yeni seviye için kazanacaksınız bir Yetenek puanı. Bu Beceri Puanları, daha sonra farklı oyun içi donanımların etkinliğini artıran Beceri Ağacınızı yükseltmek için kullanılabilir.

Ancak, onları yükseltmek için yeterli Beceri Puanı kazanmış olsanız bile, donanım parçalarınızı yine de satın almanız gerektiği konusunda uyarılırsınız!

Son

Tower of Hell’de Maxed rozetinin nasıl açılacağına ilişkin bu hızlı kılavuz bu kadar. Koleksiyonunuza eklemeyi başarırsanız, sırtınızı sıvazlayın; bu şu anda tüm Tower of Hell’deki en nadide rozettir!