Tower of Hell – Roblox’ta Gizli rozet nasıl alınır?

Sending
User Review
5 (1 vote)

Tower of Hell – Roblox’ta Gizli rozet nasıl alınır?

Tower of Hell, biraz çileden çıkarsa da, Roblox platformunda son derece popüler ve haklı olarak! Bu deneyimde, oyunculara çok aşamalı bir oyun boyunca yürüme, koşma, zıplama, dönme ve denge görevi verilir.

Cehennem Kulesi olarak bilinir ve aşağıdan yukarıya doğru yol alırlar – kolay görünüyor, değil mi? Yol boyunca oyuncular, bu kısa kılavuzda tartışacağım rozet de dahil olmak üzere birkaç rozetin kilidini açabilirler.

Tower of Hell’de Secret rozeti nasıl kazanılır?

Bazıları için şaşırtıcı gelse de, Gizli rozet aslında tüm Tower of Hell’de en çok kazanılan rozettir. Evet, doğru okudun! Bunun nedeni, rozetin belirli bir şey yaparak kazanılmaması ve hatta oyuncuların bir kuleyi tamamlamasını gerektirmemesidir (ne noob ne de pro) – bunun yerine pasif olarak kazanılır ve muhtemelen zaten ona sahipsiniz!

Sunucunuzda her yeni bir kule ortaya çıktığında, seviyelerinden birinin Gizli Bölüm veya gizli seviye. Bu seviyeler özel olarak işaretlenmemiştir, yani siz bilmiyorsanız tam liste gizli seviyelerden birini bilmeden tamamlayabilirsiniz, bu tam olarak benim başıma gelen şey!

Gizli seviyeye ulaştığınız anda, Gizli rozetin kilidini açacaksınız, yani sadece gizli bir seviyeye sahip bir sunucuda bulunduğunuz için almayacaksınız, rozeti kazanmak için kendi başınıza tırmanmalısınız.

Tower of Hell’de Gizli rozetin nasıl açılacağına ilişkin bu hızlı kılavuz bu kadar. Rozet avcılığının hayranıysanız, rozetle ilgili kılavuzları düzenli olarak yüklemek için elimden gelenin en iyisini yaptığım için Roblox sayfasına sık sık göz atmayı unutmayın!