Sword Warriors Kodları (Haziran 2023)

Sending
User Review
0 (0 votes)

Sword Warriors, Roblox’ta oyuncuların mümkün olduğu kadar çok sayıda düşman dalgasına karşı hayatta kalmak için savaştığı bir haydut dövüşü deneyimidir. Oyun hakkında sevdiğim şey, çok çeşitli silahların yanı sıra düşmanları yok etmek için kilidini açabileceğiniz benzersiz beceriler. Ancak, yalnızca solo oynarsanız, ilerlemenin yavaş olabileceğini kısa sürede anlayacaksınız.

İlerlemenizi önemli ölçüde artırmak için ücretsiz ödüller kazanmanın en iyi yolu oldukları için Sword Warriors kodları burada devreye giriyor. Oyuncular, kodları kullanarak Değerli Taşlar ve EXP destekleri gibi ödüller alabilir, ayrıca yeni süs eşyalarının ve kahramanların kilidini açabilir! Roblox’ta daha fazla aksiyon dolu dövüş oyunu arıyorsanız, kontrol ettiğinizden emin olun.

Tüm Sword Warriors Kodları Listesi

Sword Warriors Kodları (Çalışıyor)

Aşağıdakiler, Sword Warriors için çalışan tüm kodlardır.

  • FORKINGDOMZ—Ücretsiz 2X EXP Artışı için kullanın
  • ZHIYINNITAIMEI—Kahraman Ikun’un kilidini açmak için kullanın
  • melekhalo—Melek Halesi Süsü için al
  • Berserkerxkalp—2 Kat Mücevher Takviyesi için kullanın

Sword Warriors Kodları (Süresi Dolmuş)

Aşağıdakiler, Sword Warriors için süresi dolmuş kodların tümü.

  • Süresi dolmuş Sword Warriors kodu yok.

Sword Warriors’ta kodlar nasıl kullanılır?

Kodları kullanmak için Sword Warriors aşağıdaki talimatları izleyin.

Kılıç Savaşçıları Kodları (Haziran 2023)
Sword Warriors Kodları (Haziran 2023)
  • Sword Warriors’ı Roblox’ta başlatın.
  • Seçenekler Ekranın sol tarafındaki düğmeye tıklayın.
  • Metin kutusuna bir çalışma kodu girin ve Kodu Kullan.
  • Ödülünüzü talep etmek için! Kabul edin tıklayın.

Nasıl daha fazla Sword Warriors Kodu elde edebilirsiniz?

Sword Warriors için daha fazla kod arıyorsanız, yetkiliye katılmanızı şiddetle tavsiye ederim. MiaoMeoHome Anlaşmazlık Sunucusu katılmanın yanı sıra, MiaoMeoHome Roblox Grubu yayınlanan en son kodlar ve geliştiricilerden gelen güncellemeler hakkında güncel kalmak için.

Ayrıca, en yeni kodları yayınlanır yayınlanmaz size sunmak için kod makalelerimizi sürekli güncellediğimiz için Ctrl+D tuşlarına basarak bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun!

Sword Warriors kodlarım neden çalışmıyor?

Bir kodun çalışmamasının en yaygın nedeni, kodu girerken yazım hatalarıdır. Böyle bir hatayı önlemek için, çalışan kodlar listemizden bir kodu kopyalayıp doğrudan oyun içi metin kutusuna yapıştırmanızı öneririm.

Ayrıca, kodların bazen bir son kullanma tarihi olabilir ve bu tarihten sonra geçersiz hale gelirler. Bu nedenle, kodları mümkün olan en kısa sürede kullanmanızı öneririz!

Sword Warriors’ta ücretsiz ödüller almanın diğer yolları

Sword Warriors’ta ücretsiz hediyeler almanın diğer bazı yolları, geliştiricinin resmi Discord Kanalına katılmanın yanı sıra resmi Roblox grubuna katılmaktır.

Geliştiriciler genellikle, promosyon ürünlerini ve diğer ücretsiz ödülleri toplamak için harika olan yarışmalar ve eşantiyonlar gibi topluluk etkinliklerine ev sahipliği yapar.

Sword Warriors nedir?

Sword Warriors, oyuncuların çok sayıda kılıç, yetenek ve yoldaş kullanarak giderek zorlaşan düşman dalgalarıyla savaşması gereken bir Roblox dövüş deneyimidir.

Başlangıç ​​silahınız olarak sadece bir dalla başlarsınız, ancak daha iyi silahların, benzersiz becerilerin ve süs eşyalarının kilidini açmanın yanı sıra yanınızda savaşacak kahramanları çağırmak için ilerleyebilirsiniz. Oyuncular, düşman dalgalarını tek başlarına veya bir ekiple alt edebilirler.