Sürüm 4.0 Genshin Impact beta testine nasıl kayıt olunur?

Sending
User Review
5 (2 votes)

 

Genshin Impact’in beta testi, şanslı oyunculara yaklaşan içeriği ilk oynayanlar olma ve büyük oyun değişikliklerine neden olabilecek geliştirici HoYoverse geri bildirimi sağlama şansı verir.

Sahip olmakla ünlü olsa da yüksek güvenlik önlemleri ve girilmesi son derece zor olduğundan, kaydolmak HoYoLAB’da bir form doldurmak kadar kolaydır.

Fontaine’i muhtemelen ilk kez görebileceğiniz, gıpta ile bakılan Genshin Impact Version 4.0 beta sunucusuna kaydolmak ve girmek hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Genshin Impact Sürüm 4.0 beta testi başvuru gereksinimleri

HoYoverse, Genshin Impact’in yaklaşmakta olan büyük güncellemesinin beta testiyle ilgilenen başvuru sahiplerini taramak için katı kriterler uyguladı. Kaydolmadan önce, aşağıdaki gereksinimleri karşıladığınızdan emin olun:

  1. Genshin Impact Official Discord kanalına üye olmalısınız. Emin ol DM’ler açık test için seçildiğinde Paimon’un sizinle iletişime geçmesi içindir.
  2. Başvurduğunuzda 18 yaşının üzerinde olmalısınız.
  3. (süresi dolmamış) Şu bilgileri içeren Pasaport veya Sürücü Belgesi gibi devlet tarafından verilmiş bir kimlik: tam adınız, kimlik numaranız, doğum tarihiniz gibi bilgiler.
  4. Tarama sürecinin bir parçası olarak bir gizlilik sözleşmesi (NDA) imzalamaya ve devlet tarafından verilen kimliği sunmaya istekli olmalısınız.

Genshin Impact Version 4.0 beta testi işe alım formunu nerede bulabilirim?

Versiyon 4.0 için Genshin Impact beta testinde bir puan alabilir ve bir piyango sistemi aracılığıyla heyecan verici güncellemenin tadını çıkaran ilk kişi olabilirsiniz.

Ne yazık ki, gıpta ile bakılan sunucu için bir yer garanti etmenin bir yolu yok, bu yüzden hem sen hem de ben şans için Celestia’ya dua etmeliyiz.

Genshin Impact beta testi işe alım formu doldurun, kişisel bilgilerinizle 27 Haziran 2023, 10:00 AM (UTC+8). Formu doldururken dikkatli olun, çünkü doldurduğunuz bilgiler nihai bilgiler olarak kabul edilir ve form gönderildikten sonra düzenlenemez.

ÖNEMLİ: form sizden bir Discord Etiketi isteyecektir. Halihazırda bir Discord kullanıcı adına geçiş yaptıysanız, lütfen Etiket yerine onu kullanın ve göndere basmadan önce Discord Kimliğinizi iki kez onaylayın.

Yalnızca tüm beta testi gereksinimlerini ve HoYoverse kriterlerini karşılayan belirli sayıda oyuncu katılmak üzere seçilecektir. Sürüm 4.0 beta testine katılmak için seçilen birkaç şanslı kişiden biriyseniz, HoYoverse e-posta veya Discord DM yoluyla sizinle iletişime geçecektir. Sen olacaksın bir gizlilik sözleşmesi doldurmanız gerekir bu da içerik sızdırmanızı engeller.

Ya bazı gereksinimleri kaçırırsam?

Bazı ön gereksinimleri kaçırmış olsanız bile Genshin Impact beta test formunu doldurabilirsiniz, ancak test sunucusuna erişim için seçilmeniz pek olası değildir.

Genshin Impact’in beta testi, katı güvenlik önlemleriyle bilinir, bu nedenle HoYoverse, içeriğinin sızdırılmasını önlemek için bir yastık olarak Discord hesabınız ve gerçek hayattaki devlet tarafından verilmiş bir kimlik gibi daha fazla kişisel bilgiye ihtiyaç duyar.

Şirketin bilgi sızdıranlara dava açma geçmişi var, bu nedenle gizlilik anlaşmasını imzalarsanız dikkatli olun.