Starfield Oyuncuları Ekran Görüntülerini Yükleme Ekranı Olarak Kullanabilir

Sending
User Review
0 (0 votes)
Starfield Oyuncuları Ekran Görüntülerini Yükleme Ekranı Olarak Kullanabilir
Starfield Oyuncuları Ekran Görüntülerini Yükleme Ekranı Olarak Kullanabilir

Starfield, devasa miktarda içeriği ve geniş yüzeyinin altında küçük, küçük ayrıntıları gizleyen devasa bir oyundur; bu, Bethesda Game Studios’un oyunlarının her zaman yapma becerisine sahip olduğu bir şeydir.

 Oyunun ne kadar geniş olduğu göz önüne alındığında, oyuncuların bir süre daha uzay yolculuğu RPG’sinde hem büyük hem de küçük yeni şeyler keşfedeceklerini söylemek yanlış olmaz.

Aslında oyunun pek dikkat çekmediği gizli özelliklerden biri de, oyunda fotoğraf modunu kullanarak çektiğiniz fotoğrafların yükleme ekranınız olarak ayarlanabiliyor olmasıdır. Bu elbette Fallout 76 oyuncularının oldukça aşina olacağı bir özellik.

Starfield’ın devasa galaksisi, birçok kişinin fotoğraf çekmek isteyeceği muhteşem konumlarla doludur ve oyunun kesintisiz bir açık dünya deneyimi olmaması ve örnekler arasında çok sayıda yükleme ekranı içermesi nedeniyle, en iyi çekimlerinizden bazılarına hayran kalabilirsiniz. 

Starfield incelememizde ona 10/10 puan verdik ve şöyle dedik: “Kapsadığı konu kadar akıl almaz derecede geniş ve sınırsız olan Starfield, türünün ve bir bütün olarak medyanın çıtasını sayısız şekilde yükseltiyor – fazlasıyla Bethesda’nın geliştirdiği atalarının en iyilerinin kendi zamanlarında yaptığı gibi.”

Starfield’ın dünya çapındaki çıkışı 6 Eylül’de yapılacak, ancak Premium ve Constellation Edition sahiplerinin oyuna zaten erişimi var.