Soul Hollow Progression, Nasıl Gidilir ve daha fazlasını yazın

Sending
User Review
5 (1 vote)

 

Roblox oyunu Type Soul tam da bunu yapıyor. Oyuncuların Soul Reaper veya Hollow olmalarına ve daha güçlü olmalarına olanak tanır. Hollow olmayı seçtim, bu da beni yenilmekten kaçınmak istiyorsam Hollow yolunda ilerlemeye ve daha güçlü olmaya ihtiyaç duymama neden oldu.

Tip Soul Hollow İlerleme Rehberi ve Nasıl Alınır?

Hollow olmak için, ölerek Lost Soul olmalısınız. Bunu yaptıktan sonra Ctrl + K tuşlarına basarak Hollow olma yeteneğine sahipsiniz. Bu, karakterinizi öldürecek ve sizi bir Hollow olarak doğuracaktır. Oradan, Hollow’un çeşitli seviyelerinde ilerlemeniz gerekiyor.

İçi Boş İlerleme Açıklaması – Type Soul

İçi boş ilerleme, diğer Boşları tüketmeye bağlıdır. Kılçık olarak başlıyorsunuz ve yapmalısınız diğer Hollow’ları yen ve ye. Bu sizi deneyimle ödüllendirir ve gerekli deneyime ulaştığınızda otomatik olarak bir sonraki Hollow tipine dönüşürsünüz. Bir sonraki aşamaya geçmeden önce birkaç Hollow yediğim için bu biraz zaman alabilir.

  • Kılçık
  • Menos
  • adjuchalar
  • Vastolode

Bir Hollow olarak şunları yapabilirsiniz: maskeni çıkar Herhangi bir noktada. Bunu yapmak seni bir Arrancar’a dönüştürmek. Ancak maskenizi ne kadar erken çıkarırsanız Arrancar formunuz o kadar zayıflar. Bu nedenle maskenizi çıkarmadan önce Hollow olarak ilerlemeniz önerilir.

Bir Arrancar olduğunuzda, 5. Dereceye ayarlanırsınız ve sıralamada yükselmeye başlayabilirsiniz. Flashstep ve Hierro’yu Hız Beceri Ağacı ve Kido Beceri Ağacından satın almanız önerilir. Oradan, seviye atladıkça belirli EXP türleri kazanmanız gerekecek. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • 5. Derece – Yarı 1. Derece: Görev EXP
  • Yarı Derece 1 – Elit Derece: Görev EXP, Grip EXP, Raid EXP

Son olarak, bir Hollow olarak, bir Hollow Box kullanarak silahınızı değiştirebilirsiniz. Bu, baskınlar kazanarak veya Karakura Kasabası Baskın Mağazasından 40.000 Kan’a satın alarak elde edilir.