Roblox’ta arkadaş limiti nedir?

Sending
User Review
5 (1 vote)

Arkadaşlar Roblox’un ana cazibelerinden biridir ve birçok oyuncunun platforma yalnızca bunun için geldiği bir şeydir.

Roblox’ta kurulan bazı arkadaşlıklar bir ömür boyu sürebiliyor ve sonunda kenara düşenler bile bir noktada eğlenceli ve eğlenceliydi.

Bu olasılıklar ve Roblox’un çok hızlı çiçek açabildiği bağlantılar nedeniyle, arkadaş listenizi doldurmak çok hızlı olabilir ve çoğu zaman göz açıp kapayıncaya kadar dolar.

Bu nedenle, Roblox’ta aynı anda tam olarak kaç arkadaşınız olabileceğini ve kimi ekleyeceğiniz konusunda biraz daha seçici olmanın neden önemli olduğunu bilmek önemlidir.

Roblox’ta kaç arkadaşım olabilir?

Bu makalenin yayınlandığı sırada, Roblox’taki arkadaş sınırı şu şekilde ayarlanmıştır: 200 hesap.

200 arkadaşa ulaştığınızda, başka kimseyi ekleyemezsiniz ve ileride göndermek istediğiniz istekler için yer açmanız gerekir.

Arkadaş listeniz doluysa, yapamazsınız. almak herhangi bir arkadaş isteği de, birisi sizi bir deneyime eklemeye çalışırsa ve siz ayrılırsanız, bu durum hızla bir sorun haline gelebilir; sizi bir daha asla bulamayabilirler!

Roblox’ta arkadaş eklerken, onları ne kadar iyi tanıdığınıza (veya bazı durumlarda hiç tanıyorsanız) bağlı olarak kabul edip reddedeceğiniz kişileri sınırlamak isteyebilirsiniz; bu şekilde, planladığınız kişiler için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Düzenli olarak sohbet et/oyna ya da sadece yanında bulundurmayı sevdiğin kişilerle.

Son

Roblox’ta kaç arkadaşınız olabileceğine dair bu hızlı kılavuz bu kadar.

Bir arkadaşlık isteği veya bir yabancıdan arkadaş olmak isteyen bir mesaj aldığınızda, internet güvenliği bilginizi her zaman kullandığınızdan emin olun; hesap şifreniz, kişisel adresiniz veya diğer özel bilgileriniz dahil hiçbir kişisel bilginizi asla vermeyin!