Project Slayers Kademe Listesi – En İyi Demon Sanatları

Sending
User Review
0 (0 votes)

Oynama şansım olduğunda her zaman heyecanlanırım Demon Slayer-Roblox oyunlarına ilham verdi, özellikle de mesele sadece katana ile koşmak değilse. Project Slayers’da Demon Slayers’a katılma isteğim vardı ama sonunda bir iblis oldum ve “iyi adamlar”ın peşine düştüm. Benim yaptığım gibi bu yolu seçersen Demon Arts’ı öğrenmen gerekecek. İşte en iyi Demon Arts seviye listemiz.

Project Slayers Listesindeki Tüm Demon art Seviyesi

Aşama Demon art
S Kan Patlaması, Rüya, Shockwave
A Azrail, Buz
B Tamari Topu, Bataklık
C Ok

Project Slayers’da En İyi Demon Art (S-Tier)

Project Slayers’daki en iyi İblis Sanatı Kan Patlama Sanatı. Bu Şeytan Sanatı şunları yapabilir: düşmanlarını ezmek acımasız kesmeler ve yıkımlarla. Blood Explosion Art, oyundaki en güçlü yeteneklerden birine sahiptir – Patlayıcı Kara Mayınları.

Bu saldırı, yeteneği yeniden kullanarak patlatılabilen dairesel bir yarıçapta mayınlar fırlatır. Patlayıcı Kara Mayınları becerisi PvP ve PvE savaşlarında acımasız çünkü zamanında kaçmak zor. Blood Explosion Art, düşmanlarınızı kara mayınlarının ve hızlı saldırıların kaosuna hapsetmenizi sağlayan agresif bir Demon Art’tır.

Project Slayers’da A-Tier Demon Art

A-Tier için seçimimiz: Azrail Sanatı. Bu Şeytan Sanatı, rakiplerinizi kovalamak ve saldırılarından kaçmak. Çok sayıda çizgi ile Reaper Art, düşmanların yönünü şaşırtır ve hiç beklemedikleri anda onlara vurabilir. PvP için daha optimize edilmiştir ancak PvE dövüşlerinde hızlı bir kaçış için kullanılabilir.

Reaper Art, herhangi bir Demon Art: Sonido’daki en eşsiz hareketlerden birine sahiptir. Bu hareket sizi kısa süreliğine görünmez yapar ve Slasher’a benzer hızlı efektler yaratır.

Demon Slayer, Bu yetenek sırasında yeniden konumlanabilir, bu süreçte düşmanlarınızın kafasını karıştırabilirsiniz. Azrail Sanatı bir hıza bağımlı Demon Art Bu, düşmanları yakalamanızı sağlar ve Giyuu gibi patronlar sinsi saldırılarla hazırlıksız.

Project Slayers’da B-Tier Demon Art

B-Tier için seçimimiz Tamari Balo Sanatı. Bu Şeytan Sanatı blok kırma için mükemmel kırılmayı engelleyebilecek şaşırtıcı üç hamle nedeniyle. Saldırılar kesin nişan almayı gerektirse de, yere inerlerse ölümcül olurlar.

Tamari Ball Art’ın en önemli avantajı Four Arms yeteneğidir. Bu yetenekle oyuncu, özel beceriler ve kombolarla dört kol daha geliştirir. Bu Demon Art, PvE’de etkilidir ancak nişan alma yeteneğinize güveniyorsanız PvP’de de kullanılabilir. Tamari Ball Art bir amaca bağlı Demon Art bu, düşman savunmasını delmenize ve bloklarını geçersiz kılmanıza olanak tanır.

Project Slayers’da C-Tier Demon Art – Roblox

C-Tier için seçimimiz: Bu İblis Sanatı net görsel efektlere sahip olsa da, diğer İblis Sanatlarının hasar potansiyelinden yoksundur. Arrow Art saldırılarının her biri amaca dayalıdır, hiç yardımcı olmak için kesinlik gerektiren bir durum.

Arrow Art’ı öne çıkaran tek hareket, kısa süreli uçmanızı sağlayan Arrow Flight’tır. Bu yetenek eğlenceli olsa da, çok az veya hiç savaş potansiyeli sağlamaz. Bu Demon Art, PvE’de biraz etkilidir ancak PvP’de yardımcı olmaz.

Project Slayers’da Arrow Art, hareketliliği nedeniyle en çok arzu edilen, tamamen amaca bağlı bir Demon Art’tır.