Pompalı Av Tüfeği Fortnite Bölüm 4 Sezon 3’e geri mi dönüyor?

Sending
User Review
5 (1 vote)

 

Pompalı Av Tüfeği, Fortnite’ın en sevilen silahlarından biridir ancak bu, Epic Games’in onu her zaman oyunda tutacağı anlamına gelmez. Geri döneceğine dair söylentilerin ardından Bölüm 4 Sezon 3 geliştiriciler onu geri getirdi, ancak bir değişiklikle.

Pompa, Fortnite’a geri döndü mü?

Pompalı Av Tüfeği geri döndü, ancak Epic, hatırladığınız silah gibi hissetmemesi için üzerinde bazı değişiklikler yaptı.

Sadece Pompalı Av Tüfeği olarak adlandırılmak yerine Sharp Tooth Av Tüfeği olarak yeniden adlandırıldı ve istatistikleri nerflendi.

FNAssist’e göre, Efsanevi nadirlikte kafadan vuruş için 196 hasar veriyor, ancak Fortnite sızıntısı HYPEX, çok daha düşük olduğunu iddia ediyor sadece 160 hasar.

Bunun da ötesinde, bu silah artık uzun mesafelerde daha güçlü, bu yüzden aslında aynı silah gibi hissettirmeyecek, bu nedenle adı değişti.

Yakın mesafeli çatışmalar için hâlâ güçlü bir av tüfeği isteyen oyuncular için, Havoc Pompalı Av Tüfeği emrinde olacak.

Fortnite v25.11’de hangi yeni silahları ekledi?

Fortnite’ın sunduğu diğer yeni içeriklerden bazılarını keşfetmek istiyorsanız, Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği alıp düşmanlara bomba fırlatmaya başlayabilirsiniz.

Bu mermiler çarptığı anda patlayacak ve oyuncuların saklandığı bir çalıyı havaya uçurabilirler.

Bu yeni silahı telafi etmek için Ağır Keskin Nişancı Tüfeği tonozlandı. Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği yer ganimetlerinden, sandıklardan, Sanal Sandıklardan ve NPC Nia’dan bulabilirsiniz.

Bir çift takviye – Ağır Kafadan Vuruşlar ve Edinilmiş Ağır Cephane – sırasıyla kafadan vuruş hasarını artırdıkları ve size ağır cephane verdikleri için silahla güzel bir şekilde eşleşecek.