Pixel Piece’de Kum-Kum meyvesi nasıl alınır – Roblox

Sending
User Review
0 (0 votes)

Şeytan Meyvesi Almak, Pixel Piece’de veya gerçekten Roblox’taki herhangi bir One Piece oyununda, sınırlı yumurtlama süreleri olduğundan, harita üzerinde rastgele noktalarda ortaya çıktıklarından veya yalnızca belirli konumlarda mevcut olduklarından, benim için her zaman erken bir baş ağrısıdır.

Bu nedenle, ihtiyacınız olan tüm bilgilere önceden sahibim, böylece bu yeni meyveyi mümkün olan en kısa sürede takip edebilirsiniz. Sand-Sand veya Suna Suna No Mi, muhtemelen şu anda oyundaki en iyi meyvelerden biridir, bu yüzden onu kaçırmak istemeyeceksiniz!

Pixel Piece’de Kum-Kum meyvesi nasıl elde edilir

Hemen bilmelisiniz ki, Sand-Sand’i elde etmek için oyunda yeterince ilerlemeniz gerekecek, böylece ulaşımınız ve bunu karşılayabilecek kadar Beli’niz olacak. Yeni bir oyuncuysanız, bazı seviyeleri geçmeniz veya yardım almanız gerekecek.

Pixel Piece'de Kum-Kum meyvesi nasıl alınır - Roblox
Pixel Piece’de Kum-Kum meyvesi nasıl alınır – Roblox

Tıpkı herhangi bir Şeytan Meyvesi gibi, adaların çevresinde ortaya çıkan Kum-Kum meyvesini bulma şansınız her zaman rastgeledir. Eğer sahipseniz Meyve Bildiricisi aracı, bu şekilde daha kolay almanıza yardımcı olacaktır.

Ancak, fazladan güçlük çekmeden onu elde etmenin en iyi yolu Şeytan Meyvesi mağazasına gitmektir.

Şeytan Meyvesi satın almak için en iyi yer Manav Açık Merkez Liman çünkü daha fazla seçeneğe ve daha yüksek seviyeli Meyvelere sahip olacak. Yukarıdaki resimdeki haritayı kullanarak yerini bulabilirsiniz!

Oradayken, Meyveleri tutan her bir ekranla etkileşim kurabilir ve istediğinizi satın alabilirsiniz. Her zaman stokta bulunmazlar, bu yüzden tekrar kontrol etmeye devam edin veya durum buysa sunucuları değiştirmeyi deneyin. Kum-Kum maliyetleri 95.000 Bel veya 3.000 Robux.

Pixel Piece’de Sand-Sand meyve Hareket Seti ve Yetenekleri

Kum-Kum Meyvesi bir Efsanevi Logia Tipi Meyve. Kullanıcının kendi avantajına göre kumu manipüle etmesine, dönüştürmesine ve yaratmasına olanak tanır. Diğer Logia Meyveleri gibi, kullanıcı Armament Haki etkinleştirilmedikçe onunla yakın dövüş saldırılarını kullanamaz. Aşağıdaki hareketlerine ve yeteneklerine bir göz atın:

Pasif Yetenekler

  • elemental: Saldırıya uğradığında hasar almamak için kuma dönüş ve ardından normale dön

Hareket kümesi

  • Yer Ölümü (Z): Ustalık 1+ – AoE ile zeminde bir kum sarsıntısı yayar
  • Çöl Uçuşu (E): Mastery 25+ – Oyuncuyu küçük bir kasırga ile çevreler ve uçmasına izin verir.
  • Çöl Spadası (X): Ustalık 50+ – Menzil ile doğrudan önünüzde bir dalga halinde yerde bir kum titremesi gönderir
  • Çöl Encierro (C): Mastery 85+ – Düşmanlar saldırırken, onları bir kum fırtınasıyla çevreler, onları kör eder ve onlara hasar verir.
  • Çöl Fırtınası (V): Master 120+ – Kum titremesiyle zemini paramparça eder ve üzerinde bir kasırga halinde kumu serbest bırakır.

Beli’nizi biriktirin veya bu Efsanevi Meyveyi kendiniz bulmaya çalışın, böylece bu yetenekleri deneyebilir ve nasıl sevdiğinizi görebilirsiniz.

Harika savunma ve AoE tipi yetenekler olabilirler, ayrıca her zamanki geminiz yerine bir ulaşım yöntemi sağlarlar.