Pet Simulator X – Roblox’ta Yaz Adası Yumurtası nasıl açılır

Sending
User Review
5 (1 vote)

İki hafta daha geldi ve geçti, bu da başka bir hafta zamanı olduğu anlamına geliyor.Pet Simulator X güncelleme! 24 Haziran 2023’te Pet Simulator X yayınlandı “Bölüm 2” onun Yaz Bir okkalı eklendiğini gören güncelleme 12 yeni standart evcil hayvanlar, beş yeni Büyük evcil hayvanlar, bir yeni Titanic evcil hayvanı, beş yeni yumurtalar, Ve şu anda etkin olan üç yeni benzersiz alan eklendi

Üstelik, sınırlı süreli Yaz Etkinliği de güncellendi ve yeni eklenen yumurtalardan yalnızca biri, içinden elde edilebilir! Bu yumurta, Yaz Adası Yumurtası ve nasıl elde edileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki okumaya devam edin.

Pet Simulator X’te Yaz Adası Yumurtasının kilidini açma

Yukarıda bahsedildiği gibi, Yaz Adası Yumurtası yalnızca 2023 Yaz Etkinliğinin 2. Bölümü aktifken ve Yaz Etkinliği Adasına giden top açıkken açılabilir. Bu top, CT öğle saatlerinden itibaren her dört saatte bir açılır ve Spawn World’ün Mağaza alanından erişilebilir.

Pet Simulator X - Roblox'ta Yaz Adası Yumurtası nasıl açılır

Yaz Etkinliği Adası’na girdikten sonra, evcil hayvanlarınızı kullanarak mümkün olduğunca çok sayıda kırılabilir öğeyi yok edin; siz ve sunucu arkadaşlarınız ne kadar çok yok ederseniz, o kadar çok Etkinlik Hedefi bar dolacaktır. Bu çubuk tamamen dolduğunda, bir Yaz Adası Yumurtasına erişebileceksiniz.

Pet Simulator X - Roblox'ta Yaz Adası Yumurtası nasıl açılır

Çubuk ne kadar çok dolarsa, o kadar çok Yaz Adası Yumurtası açılır. Her yumurta, 3x ila 50x arasında değişen farklı bir Devasa evcil hayvan şansına sahip olacak ve etkinliğe her katıldığınızda sayı rastgele belirlenir.

Yaz Adası Yumurtası Tam Evcil Hayvan Listesi

Aşağıdaki evcil hayvanlar bir Yaz Adası Yumurtasından çıkarılabilir:

 • Fiyat:
 • Konum:
 • Evcil Hayvanlar:
  • Luau Mührü
  • Luau Kedisi
  • Kirpi balığı
  • Tiki Sahibi
  • Büyük Kirpi Balığı

Son

Pet Simulator X’te Yaz Adası Yumurtasının nasıl yumurtadan çıkarılacağına ve hangi evcil hayvanları sunduğuna ilişkin bu hızlı kılavuz bu kadar.

Bu yeni tüylü arkadaşlardan herhangi birine sahip misin? Genel olarak yaz etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin!