Pet Simulator X – Roblox’ta ücretsiz Tiki Yumurtası nasıl alınır?

Sending
User Review
5 (3 votes)

Roblox oyuncularının ücretsiz şeyleri sevdiğini ikimiz de biliyoruz, avatar aksesuarlarından çok, kodlar veya oyun içi öğeler—ücretsizse, alırlar! Bu özellikle oynayanlar için geçerlidir.

Pet Simulator X, en iyi ve en nadir evcil hayvanlara sahip olmanın nihai hedef olduğu, ancak bu evcil hayvanları edinmenin oldukça pahalı bir güçlük olabileceği yer.

Bu nedenle, Pet Simulator X oyuncularına ücretsiz bir yumurta ve daha az Devasa bir evcil hayvan elde etme şansı sunduğunda, herkesin neden buna katılmak istemesine şaşmamalı! Bu sınırlı süreli yumurtayı nasıl alacağınıza ve hangi ücretsiz evcil hayvanları sunduğuna hızlı bir bakış için aşağıdaki kısa kılavuzu okumaya devam edin.

Pet Simulator X’te ücretsiz bir Tiki Yumurtası nasıl açılır?

Pek çok oyuncunun bildiği gibi Pet Simulator X, deneyime yeni yumurtalar, evcil hayvanlar, etkinlikler vb. getiren her cumartesi bir güncelleme alır. 10 Haziran 2023 ile 22 Temmuz 2023 Pet Simulator X, Yaz Etkinliği Bazıları para birimiyle satın alınabilen ve diğerleri ücretsiz olarak elde edilebilen tonlarca sınırlı sayıda evcil hayvan ve yumurtayı tanıtır!

Bu ücretsiz yumurtalardan biri olan Tiki Egg, yalnızca Pet Simulator X sunucusunda bulunanlara verildiği için istisnai olarak sınırlıdır. Yaz Etkinliği sona erdikten sonra, Tiki Yumurtası ve tüm evcil hayvanları yalnızca ticaret yoluyla elde edilebilecek!

Tiki Egg’den çıkarılabilecek tüm evcil hayvanlar aşağıda bulunabilir.

  • Luau Mührü (%64 çekme şansı)
  • Luau Kedisi (%30 çekme şansı)
  • Kirpi balığı (%5 çekme şansı)
  • Tiki Sahibi (%0,99 çekme şansı)
  • Büyük Luau Kedisi (%0,67 çekme şansı)

Son

Pet Simulator X’te bir Tiki Egg’in kilidini nasıl açacağınızla ilgili bu kılavuz bu kadar. Bu yaz eğlencesi evcil hayvanlarından herhangi birini toplamakla ilgileniyorsanız, Pet Simulator X’te oturum açtığınızdan emin olun.