Pet Simulator X – Roblox’ta Arcade Egg nasıl açılır

Sending
User Review
5 (1 vote)

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, gösterişli talih vaat eden ve özür dileyen notları ödüllendiren bağımlılık yapan bir pençe makinesi oyununun kurbanı oldum.

Sadece sınırlı bir süre için Pet Simulator X/Evcil Hayvan Simülatörü X hayranlar deneyime atlayabilir ve ellerini deneyebilir CLAAAAAW— son derece gıpta ile bakılan Arcade Egg ve dijitalleştirilmiş evcil hayvanları da dahil olmak üzere çeşitli ödüller verebilen sanal bir pençe makinesi mini oyunu.

Bu evcil hayvanlar ve onları tam olarak nasıl alacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki okumaya devam edin.

Pet Simulator X’te Arcade Egg nasıl alınır?

Yukarıda bahsedildiği gibi, Arcade Eggs, Spawn World’de bulunan pençe makinesi mini oyunu oynanarak elde edilebilir; bu makalenin yayınlandığı tarihte, bu yumurtaları elde etmenin tek yolu buydu.

Pet Simulator X - Roblox'ta Arcade Egg nasıl açılır
Pet Simulator X – Roblox’ta Arcade Egg nasıl açılır

THE CLAAAAAW oynarken, Arcade Yumurtalarının farklı renklerde olduğunu ve üzerlerinde kırmızıdan pembeye ve x1’den x50’ye değişen farklı sayıların gösterildiğini fark edebilirsiniz; bu, yumurtanın Devasa Arcade Kedi’yi yumurtadan çıkarma şansını gösterir. Muhtemel Arcade Egg oranlarının tam listesi aşağıda bulunabilir.

  • Kırmızı Yumurta (x1) – Devasa bir Arcade Cat’i yumurtadan çıkarmak için x1 şans
  • Sarı Yumurta (x5) – Devasa bir Arcade Cat’i yumurtadan çıkarmak için 5 kat şans
  • Yeşil Yumurta (x10) – Devasa bir Arcade Cat’i yumurtadan çıkarmak için 10 kat şans
  • Mavi Yumurta (x20) – Devasa bir Arcade Cat’i yumurtadan çıkarmak için 20 kat şans
  • Pembe Yumurta (x50) – Devasa bir Arcade Kedisi yumurtadan çıkma şansı x50

Arcade Egg’in kendisinden ziyade belirli bir Arcade evcil hayvanının peşinden gitmeyi tercih ederseniz, bu, pençe makinesi mini oyunu oynayarak da yapılabilir, ancak uyarılırsınız, bir evcil hayvanı kapmak, bir evcil hayvanı kapmaktan çok daha zordur. Yumurta!

Pet Simulator X - Roblox'ta Arcade Egg nasıl açılır
Pet Simulator X – Roblox’ta Arcade Egg nasıl açılır

Aşağıdaki evcil hayvanlar bir Arcade Egg’den çıkarılabilir:

  • Oyun Salonu Kedisi (Efsanevi) – % ?? şans
  • Atari Köpeği (Efsanevi) – % ?? şans
  • Oyun Salonu Ejderhası (Etkinlik) – % ??şans
  • Devasa Oyun Salonu Kedisi (Özel) – % ?? şans

Son

Pet Simulator X’te Arcade Eggs’i nasıl alacağınız ve hangi evcil hayvanları sunduklarıyla ilgili bu hızlı kılavuz bu kadar.

Bu sevimli evcil hayvanlardan herhangi birini koleksiyonunuza eklemekle ilgileniyorsanız, bunu bir an önce yaptığınızdan emin olun, çünkü 22 Temmuz 2023’ten sonra muhtemelen sonsuza kadar ortadan kaybolacaklar!