Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği Fortnite’ta nerede bulabilirim?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fortnite’ın battle royale’deki ganimet havuzunu ara sıra yeni POI’ler, silahlar ve gerçeklik geliştirmeleri gibi öğeler ekleyerek yenilemesiyle bilinir. Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfek, hayatta kalma ve savaşta faydalı bulacağınız iki yeni gerçeklik artırımıyla birlikte eklendi.

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği kullandım ve oyundaki en iyi silah olmasa da kamp yapan düşmanları patlayıcı hasarla mahvedebilir. İşte yeni Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği Fortnite’ta nasıl bulacağın.

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfek Fortnite Konumu

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği Fortnite'ta nerede bulabilirim?

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği elde etmek zor değil, aramanız gerekiyor Normal sandıklar, Nadir Sandıklar Ve Sanal Sandıklar veya adresinden bulabilir. Alternatif olarak, bir NPC’den bile satın alabilirsiniz.

Fortnite’ta silahlar, düşmanları yok etmede ve daha uzun süre hayatta kalmada kilit rol oynuyor. Patronları yenerek daha iyi silahlar elde edebilirsiniz.

Relik, oyunda kullanılabilecek en iyi AR’lerden biri olan MK-Alpha Assault Rifle’ı düşürür. Orta menzile yakın kapsama alanı için Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfek ile eşleştirebilirsiniz.

Fortnite Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfek İstatistikleri

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfeği Fortnite'ta nerede bulabilirim?

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfek, oyuncular tetiği çektiğinde çarpma anında küçük bir patlama yapma yeteneğine sahiptir.

Bu silah fırsatlar 133 vesikalık Ve 76 vücut hasarı ve en iyi orta menzilli dövüşte çalışır. Patlayıcı bir silah olduğu için, saklanan düşmana doğrudan isabet etmeden hasar verebilirsiniz.

Düşmanınızı açıkta ortaya çıkaran patlamaya neden olmak için basitçe kullanın. Düşmanlarınıza doğrudan vuramazsanız, 38 hasar ancak onu kullanarak birden fazla düşmana kolayca hasar verebilirsiniz.

Patlayıcı Tekrarlayıcı Tüfek, Lever Action Rifle ile benzer bir görünüme sahiptir, ancak ikincisinin şarjör boyutu daha büyüktür ve Tekrarlayıcı Tüfek, 5 dergi boyutu ve bir 0,95 atış hızı Birlikte 4,75 saniye yeniden yükleme süresi. Bu patlayıcı silahın eklenmesiyle, Ağır Keskin Nişancı Tüfeği Fortnite’ta kasaya yerleştirildi.