Park Beyond

Park Beyond PC
Park Beyond

Oyun Adı: Park Beyond

Çıkış Tarihi: 2023-06-16

Açıklama: Oyuncuların yerçekimi gibi önemsiz konular hakkında endişelenmelerine gerek kalmadan tuhaf, tuhaf tema parkları yaratmalarına izin veren bir ekonomik strateji oyunu. Park Beyond, Limbic Entertainment tarafından geliştirildi ve oyunculara en çılgın hayallerindeki eğlence parkını inşa etme görevi verdi.

Yayınlayan: Bandai Namco Entertainment

PEGI yaş derecelendirmesi: Her yaş için iyi

Sending
User Review
5 (6 votes)

Resimler

Park Beyond, kendi eğlence parkımızı yaratan bir mimar olarak oynadığımız bir strateji oyunudur. Tropico 6 ve Might & Magic: Heroes VII ile de tanınan bir Alman stüdyosu Limbic Entertainment tarafından geliştirildi. Japonya’nın en büyük geliştiricilerinden ve yayıncılarından biri olan Badai Namco Entertainment tarafından yayınlandı. Gamescom 2021’de duyurulan oyun, Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’de yayınlandı.

Mekanik

Oyuncu, tuhaf bir tema parkı oluşturmakla görevli bir mimarı kontrol ediyor. Oyun diğer benzer yapımlardan çok daha çılgın olduğu için tek sınırlamamız yaratıcılık.

Oyun, gelişmiş bir rollercoaster inşa sistemine sahiptir. Bu, oyuncuya binlerce benzersiz hız treni yaratmalarına izin veren düzinelerce yenilikçi modül verir. Sürüş daha sonra FPP modunda test edilebilir.

Ayrıca, kapsamlı yükseltme sistemi sayesinde , parkımızın diğer cazibe merkezlerine (atlıkarıncalar, dönme dolaplar, hız trenleri ve diğerleri) tuhaf, absürd bir dokunuş katmak mümkündür. Örneğin, normal bir dönme dolap, yükseltildiğinde muazzam bir boyuta ulaşır ve yeni, renkli tekerleklerini gururla sergiler.

Oyuncu, ziyaretçilerimizin beklentilerini aşmak için finansmanı kapsamlı bir şekilde yönetmeli, müşterilerin memnuniyet seviyelerini izlemeli ve park ve cazibe merkezleriyle ilgili istek ve yorumlarına göz atmalıdır.

Tıpkı diğer saygın eğlence parkları gibi, bu da yönetimi kolaylaştıran güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Müşterilerimizin tercihlerini takip etmemize, yeni mağazalar tasarlamamıza, çalışanları işe alıp yönetmemize veya araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmamıza izin veriyorlar.

Oyun modları

Park Beyond yalnızca tek oyunculu destekler. Oyun, oyuncunun birçok NPC (hem dost hem de düşman) ile tanıştığı ve bir parkı nasıl yöneteceği hakkında daha fazla şey öğrendiği bir hikaye kampanyasına sahiptir. Modun amacı, iş beklentilerini karşılamak ve oyuncunun sektördeki başarısını garanti edecek kadar muhteşem cazibe merkezleri yaratmaktır.

Oyun ayrıca, oyunculara parkı oluşturma ve genişletme konusunda daha fazla özgürlük sağlayan sanal alan moduna da sahiptir.

Teknik yönler

Park Beyond , farklı park cazibe merkezleri için çok sayıda tema ve ayar kullanan renkli, canlı, çekici 3D görseller içeren Unreal Engine üzerinde çalışır.

Son güncelleme 16 Haziran 2023

Park Beyond Sistem gereksinimleri

PC / Windows

 • Asgari:
 • Intel Core i7-3770 3,4 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3,2 GHz
 • 12 GB RAM
 • grafik kartı 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 veya daha iyisi
 • 30 GB HDD
 • Windows 10/11 64 bit
 • Tavsiye edilen:
 • Intel Core i7-7700K 4,2 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3,6 GHz
 • 12 GB RAM
 • grafik kartı 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290X veya daha iyisi
 • 30 GB HDD
 • Windows 10/11 64 bit