Mortal Kombat 1 Gelecek Oyunlar İçin Sıçrama Tahtası Olacak

Sending
User Review
0 (0 votes)
Mortal Kombat 1 Gelecek Oyunlar İçin Sıçrama Tahtası Olacak
Mortal Kombat 1 Gelecek Oyunlar İçin Sıçrama Tahtası Olacak

Mortal Kombat, yaklaşmakta olan Mortal Kombat 1’in çıkışıyla birlikte kendisini bir kez daha yeniden başlatacak; bu da elbette, savaşçı bu yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürüldüğünde tanıdık karakterler, mekanlar, anlatı konuları ve daha fazlasına tamamen yeni yaklaşımlar göreceğimiz anlamına geliyor.

Anlatıya bu kadar odaklanan bir dizi için şaşırtıcı olmayan bir şekilde geliştirici NetherRealm Studios şimdiden geleceğe bakıyor ve Mortal Kombat 1’i kaçınılmaz devam filmleri ve anlatacakları hikayeler için bir “sıçrama tahtası” olarak inşa etti.

Bu, NetherRealm Studios’un anlatı yönetmeni Dominic Ciancolo’nun ComicBook ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Mortal Kombat’ın son yeniden başlatılmasının (2011 oyunu) orijinal üçlemedeki olayların bir tür “hızlı koşusu” olduğunu ve birçok olayla örtüştüğünü söyledi.

Bu klasik oyunlardan Mortal Kombat 1, karakterleri ve olay örgüsünü farklı şekillerde geliştirecek ve bu yeni hikaye için “sadece başlangıç” görevi görecek.

Ciancolo, “Sanırım MK9 sayesinde oluşan bir beklenti var” dedi. “Bu açıkçası ilk üç maçtaki hızlı bir koşuydu. Böylece karakterlerin, o oyun boyunca insanların bildikleri hallerine tamamen dönüştüklerini gördük.

 Mortal Kombat 1 anlatı olarak bir sıçrama tahtasıdır. 

Bu yolda ilk adımdır. Ve böylece karakterlerin geliştiğini, değişeceklerini, bazı şeylerin olacağını açıkça göreceğiz ama bu son değil. Bu sadece başlangıç. Ve bu, ilerledikçe gelişeceğini umduğumuz bir şey olacak.

Mortal Kombat 1’in yeni zaman çizelgesinde seriden tanıdık şeyleri nasıl çarpıttığı ve çarpıttığı göz önüne alındığında, serinin emektarlarının bile şaşırabileceği hikayeler anlatacak çok yer olduğunu söylemek yanlış olmaz. 

Ve elbette, kaçınılmaz devam filmleri aynı zamanda MK1’de yer almayabilecek hayranların en sevdiği karakterlerin tanıtımı olarak da hizmet edecek.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için çıkıyor.