Minecraft’ta tüm Zırh Döşemelerini nerede bulabilirim?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Minecraft 1.20 güncellemesinde, Tails & Trails güncellemesinde oyuna Zırh Döşemeleri eklendi. Zırh için bu yeni özelleştirme seçenekleri büyük bir değişiklikti ve zırh için 16 farklı görünüm ekledi. Bu süslemelerin her biri farklı yerlerde ve farklı yöntemler kullanılarak bulunur. İşte Minecraft’ta tüm Zırh Döşemelerini nasıl bulacağınız.

Minecraft’taki Tüm Zırh Döşeme Konumları

Zırh kaplamaları, öncelikle Minecraft’taki en tehlikeli konumların bazılarındaki sandıklarda bulunur. adlı bir öğe arayacaksınız.

Demircilik Şablonu benzeri Göz Zırhı Trim Smithing Şablonu. Bunlardan bazıları birden fazla adımı izlemeyi gerektirirken, diğerleri çok fazla şansa ihtiyaç duyar. İşte konumlar.

Sahil Zırh Döşemesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Sahil Zırh Döşemesi şu adreste bulunabilir: batıklar. Çoğu yerde Batıkların her yerde bulunmasından dolayı Minecraft dünyaları, bu, ilk Zırh Döşemenizi bulmanız için harika bir şans. Gemi Enkazlarının üretebileceği potansiyel üç sandıktan herhangi birinde bulunurlar.

Kumul Zırh Döşemesi

Yine, ipucu bununla isimde. Çöl Tapınakları Çöl Tapınağının dibinde bulduğunuz Sandıklarda bu Zırh Süslemesine sahip olma şansına sahip olun. Sadece TNT’ye dikkat et!

Göz Zırhı Döşemesi

Eye Armor Trim, favorilerimizden biridir, ancak Minecraft’ı geleneksel şekilde oynuyorsanız, bunu bulana kadar biraz zamanınız var. Eye Armor Trim Smithing Şablonu şurada bulunur: Kaleler muhtemelen Kitaplık veya Altar sandıklarında.

Ev Sahibi Zırh Süslemesi

Host Armor Trim, yalnızca kullanılarak keşfedilebilir Arkeoloji, kullanmak zorunda kalacaksın Fırçalamak Açık Patika Harabe Yapıları Ev Sahibi Zırh Döşemesini ortaya çıkarmak için.

Yükseltici Zırh Döşemesi

Host Armor Trim gibi, Raiser Armor Trim Smithing Şablonu da Patika Harabeleri kullanarak antik yapıları keşfederek ve şüpheli çakılları temizleyerek Fırçalama alet! Bir diğer Arkeoloji tabanlı Zırh Döşeme.

Kaburga Zırh Döşemesi

Rib Armor Trim Smithing Şablonu şu adreste bulunur: Cehennem Kaleleri, bazı nadir sandıklarda. Keşif yapmak ve bulmak için en tehlikeli yerlerden biri olarak, bunları ararken ekstra dikkatli olmanız gerekecek!

Nöbetçi Zırh Döşemesi

Bu, Zırh Süslemelerini bulmanın ve toplamanın daha kolay yollarından biridir. Nöbetçi Zırh Döşeme Smithing Şablonu şu adreste bulunabilir: Yağmacı karakolları.

Yine, hepsinde olduğu gibi, sandıklarda rastgele bir düşüş var ve Pillager Outposts’ta yalnızca bir sandık olduğu için bulmak zor olabilir!

Sessizlik Zırh Döşemesi

Antik şehir Silence Armor Trim Smithing Şablonu da dahil olmak üzere harika bir ganimet kaynağıdır. Bunlar Antik Kent’teki sandıklarda rastgele bulunur, ancak Muhafızı uyandırmamak için gizlice girdiğinizden emin olun!

Şekillendirici Zırh Döşemesi

Diğerleri gibi Arkeoloji tabanlı Zırh Döşemeleri, Shaper Armor Trim Smithing Şablonu kullanılarak bulunur. Fırçalama öğeyi bulmak için şüpheli kum veya çakıl üzerinde.

Burun Zırh Döşemesi

Belki de en tehlikeli Nether konumunda üretilen Snout Armor Trim Smithing Şablonları, Tabya Kalıntıları. Bununla birlikte, Bastion Remnant sandıklarının Hoglin Stable varyantında da daha yaygındırlar.

Spire Zırh Kaplaması

Belki de bulacağınız son Zırh Süslemelerinden biri olan Spire Zırh Süslemesi, Bitiş Şehirleri. Bazıları, gemilerde (ve Elytras yakınında) oluşma olasılıklarının daha yüksek olduğunu iddia ediyor, ancak bunu doğrulayamıyoruz.

Gelgit Zırh Döşemesi

Tide Armor Trim, nadir bulunan bir damladır. Yaşlı Koruyucular. Yaşlı Muhafızlar bu süper nadir Tide Armor Trim Smithing Şablonunu yalnızca ara sıra düşürecekler, bu nedenle ya bir Muhafız Çiftliği oluşturduğunuzdan emin olmalısınız ya da bu süper zor çeteyi öldürmenin acısıyla başa çıkmalısınız!

Vex Zırh Kaplaması

Tüm dünya üzerindeki en ender yapılardan birinde ortaya çıkan Vex Armor Trim, kendi içinde inanılmaz derecede nadirdir. bir tane bulman gerekecek Ormanlık Konak İnanılmaz derecede agresif sakinlerinden temizleyin ve ardından bu süslemeyi sandıklardan birinde bulmayı umun.

Totem Zırhı Süslemesi

Koğuş Zırhı, elde edilmesi zor başka bir Zırh Süslemesidir ve yalnızca Antik şehir. Muhafızdan kaçmanız ve birçok sandıktan birinde bu Koğuş Zırhı Süsleme Demirleme Şablonunu bulmanız gerekecek.

Wayfinder Zırh Kaplaması

Wayfinder Zırh Süslemesi, yalnızca kullanılarak bulunan nadir bir Zırh Süslemesidir. Arkeoloji. Wayfinder Armor Trim’i bulmak için bir fırça kullanmanız gerekecek. İz Harabe yapılar. Nadir bir düşüş, bu yüzden tetikte olun!

Vahşi Zırh Süslemesi

Orman Tapınağı Zırh Döşemesinin bu son çeşidini bulacağınız yer burasıdır.

Ancak, tıpkı Ormanlık Malikane gibi, bu da çok nadir bir yapıdır, bu yüzden önce bir tane bulacak kadar şanslı olmalısınız!