Minecraft’ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Oyuncuların yumurtadan çıkması için sniffer yumurtaları gerekir minecraft 1.20 güncellemenin Sniffer çetesi.

Sadece bir tane bulmaya çalışarak öğrendiğim gibi, bu koklayıcı yumurtaları bulmak zor. Neyse ki, uzun araştırmalardan sonra, sizin gibi oyuncuların kendilerine ait bir sniffer yumurtası bulmasına yardımcı olmak için bu kılavuzu yazdık.

Sniffer yumurtaları Minecraft’ta nerede ortaya çıkar?

Oyuncular, yalnızca içeride yumurtlayan sniffer yumurtaları bulabilirler. şüpheli kum. Şüpheli kum, yalnızca birkaç yerde oluşabilen benzersiz bir bloktur. İlk olarak çöl piramitleri Ve çöl kuyuları ve sıcak okyanus kalıntıları yakın düşüyor.

Bu konumların içinde normal kum bloklarından farklı görünen kumlar bulabilirsiniz. Örneğin, aşağıda şüpheli kum ile tipik kum bloğunuzun yan yana karşılaştırması yer almaktadır.

Minecraft'ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?
Minecraft’ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?

Kırmızı kutu ile işaretlenmiş kumun daha koyu dokular Ve çizgiler, normal blok daha şeffaf görünürken. Bu yerleri ararken şüpheli kumları seçmenize yardımcı olması için görünümdeki bu keskin farkı kullanabilirsiniz.

Ancak şüpheli kumdan keskin nişancı yumurtaları elde etmek için yapmanız gerekenler Minecraft’ta bir fırça yapın, şüpheli bloğun içindeki öğeleri ortaya çıkarmak için. Bir fırçanız olduğunda, gizli öğeyi ortaya çıkarmak için şüpheli kum bloğu üzerinde kullanın.

Unutmayın, şüpheli kumda görünebilecek tek öğe sniffer yumurtaları değildir, bu nedenle birden çok yerde arama yapmanız gerekebilir. Şans eseri, Minecraft’ta sniffer yumurtaları bulabileceğiniz tüm yerleri bulmak kolaydır.

İkisine de gitmenizi öneririz çöl piramitleri Ve sıcak okyanus kalıntıları çöl kuyularını bulmak daha zor olduğundan.

Minecraft’ta Desert Pyrimads’ı nerede bulabilirim?

Oyuncular, Çöl biyomunun içinde ortaya çıkan Minecraft’ta Çöl Pyrimad’larını bulabilirler. Hızlı bir şekilde bulmak için keşfederken aşağıda gösterildiği gibi büyük bir yapı arayın.

Minecraft'ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?
Minecraft’ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?

Komutları kullanarak Pyrimads dahil çoğu konumu da bulabilirsiniz. Çöl Piramitlerini bulmak ve oraya ışınlanmak için aşağıdakileri kullanmanızı öneririz:

  • /locate structure minecraft:desert_pyramid: Minecraft’ta Çöl Piramitlerini hızlıca bulmak için aşağıdaki tp komutu için find komutundan aldığınız ipleri kullanın.
  • /tp @p cords such as -1205 ~ 949

Minecraft’ta sıcak okyanus kalıntıları nerede bulunur?

Oyuncular, çeşitli okyanus kalıntıları varyasyonları aracılığıyla sıcak okyanus kalıntılarını bulabilirler.

Aşağıdakiler, Minecraft’ta sıcak okyanus kalıntılarını bulabileceğiniz okyanus biyomlarının tüm varyasyonlarıdır:

  • Sıcak okyanuslar.
  • Ilık okyanuslar.
  • Derin ılık okyanuslar.
Minecraft'ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?
Minecraft’ta sniffer yumurtalarını nerede bulabilirsin?
  • /locate structure minecraft:ocean_ruin_warm: Minecraft’ta sıcak okyanus kalıntılarını bulmak için aşağıdaki tp komutu için find komutundan aldığınız ipleri kullanın.
  • /tp @p cords such as -1205 ~ 949