Mayo giymiş yüzlerce Barbara cosplayer Genshin Impact su parkı etkinliğinde boy gösteriyor

Sending
User Review
0 (0 votes)

Binlerce cosplayer’ı mayolu bir araya getirmenin bir su parkında bir cosplay etkinliği düzenlemekten daha iyi bir yolu var mı? Fikir, Çin’in Guangzhou kentinde bulunan Chimelong Su Parkı’nda gerçeğe dönüştü ve burada binlerce cosplayer, temsil ettikleri karakterlerle tematik olarak uyumlu mayolar giyerek mekana akın etti.

Doğal olarak, Genshin Impact cosplay’lerine çok sayıda katılımcı geldi – ikonik kostümünü giyen yüzlerce Barbara da dahil.

Summertime Sparkle görünümü, iki yıl önce Altın Elma Takımadaları etkinliğinin ilk sunumu sırasında, dört yıldızlı Hidro katalizör kullanıcısı Barbara için özel olarak yayınlandı.

Ablası Jean de yazlık bir kıyafet alırken, çoğu katılımcı su parkı etkinliğine Barbara gibi giyinerek katılmaya karar verdi.

Sıkıntı, video paylaşım platformu aracılığıyla görüntülenebilen, fotoğraflar için poz veren ve etkinliğin tadını çıkaran aynı görünümlü Barbara’ların komik görselleriyle sonuçlandı.

Etkinlik birkaç gün sürdü, ancak birçok hayran bunun olduğundan habersiz olduğunu belirtti, bu da normal su parkı misafirlerinin ödediğinden fazlasını almasına neden oldu.

Barbara dışında cosplayer’lar Yae Miko, Ningguang, Xiangling ve Kamisato Ayaka gibi diğer popüler kadın karakterlerde de geldi. Katılımcılar özellikle kadındı – Bilibili’de yayınlanan videolarda tek bir erkek kostümü bile görülmüyordu.

Bu etkinlik, Genshin Impact ile doğrudan bir işbirliği değildi, ancak oyun son zamanlarda Çin, Japonya ve Güney Kore’deki markalar arasındaki ortaklık çabalarını artırdı.

Kısa süre önce Amurta temalı ürünleri piyasaya sürmek için Kiehl’s ile ortaklık kurarken, arcade şirketi ile yakında işbirlikleri yapacaklar.