GPO Ryuma’nın Eşarpı – İstatistikler ve Konum

Sending
User Review
0 (0 votes)
GPO Ryuma'nın Eşarpı - İstatistikler ve Konum
GPO Ryuma’nın Eşarpı – İstatistikler ve Konum

GPO Ryuma’nın Eşarpı

Grand Piece Online’da patronlarla dövüşmenin büyük bir hayranı değilim, çünkü çoğunlukla son derece tehlikeli olabiliyorlar ve sonunda onları yenmek için çok fazla ezici saldırı gerektiriyorlar.Ancak, onları yenmek, oyundaki en iyi ganimetlerden bazılarını elde etmek için çok önemlidir. Özellikle Ryuma’nın Eşarbı, patron Ryuma tarafından bırakılan ve kaçırmak istemeyeceğiniz bir eşyadır.

Size savaşta gerçekten avantaj sağlayabilecek güçlü istatistiklerle karakterinizi güçlendirebilir. İşte tüm detaylar ve nasıl alacağınız!

Grand Piece Online’da Ryuma’nın Eşarp İstatistikleri

Ryuma’nın Eşarpı, boynunuzu ve yüzünüzün bir kısmını kapatsa da sırt aksesuarı sayılan Destansı bir aksesuardır. Bu, kılıç hasarınıza fayda sağlayabileceğinden, kılıç ustalığına odaklanıyorsanız giyebileceğiniz en iyi parlatılmış aksesuarlardan biridir.

Ancak yalnızca bu açıdan yardımcı olmakla kalmaz; diğer temel destekleri de sağlayabilir. Aşağıdaki tüm istatistiklere bir göz atın:

  • Ekstra Sağlık: +80 HP
  • Sağlık Yenilenmesi: +1
  • Dayanıklılık Yenilenmesi: +2
  • Kılıç HSR Çarpanı: +2
  • Ticaret Seviyesi: 475+

Grand Piece Online’da Ryuma’nın Eşarbını nasıl edinebilirim?

GPO Ryuma'nın Eşarpı - İstatistikler ve Konum
GPO Ryuma’nın Eşarpı – İstatistikler ve Konum

Kendinize bir eşarp almayı umuyorsanız, o zaman gitmeniz gerekecek. Desert Kingdom’ın hemen doğusu ve kuzeydoğusunda. Orada, Ryuma’nın Eşarbını almanın anahtarı olan patron Ryuma’yı bulacaksınız.

Ryuma onlardan biri olmasa da Güncelleme 8’in yeni patronları hala en iyi silahlardan birini ve bu kullanışlı sırt aksesuarını damlalarında tutuyor.

Ryuma, kılıcıyla düzenli vuruş başına yaklaşık 65 HSR gibi çok büyük hasar verdiği için önerilen bir seviye 350+ patrondur.

Ancak, birden fazla kişiyi yanınıza alabilirseniz, saldırılarının fazla AoE’si olmadığı için onu daha kolay alt edebilmelisiniz. Var %5 şans düşüşü Onu yendiğinizde Ryuma’nın Eşarbı için ve ayrıca güçlü kılıcı Shusui’yi düşürme şansı için.

Onu ilk yendiğinizde eşarbı alamayabilirsiniz ama bunu yapana kadar onu yetiştirmeye devam edebilirsiniz. Unutmayın, arkadaşlarla birlikte hareket etmek oyunu çok daha keyifli hale getirebilir ve Ryuma’yı daha hızlı yenmenizi sağlayarak süreci hızlandırabilirsiniz.