GPO Pica Boss Kılavuzu – Konum, Droplar ve Daha Fazlası

Sending
User Review
5 (1 vote)
GPO Pica Boss Kılavuzu - Konum, Droplar ve Daha Fazlası
GPO Pica Boss Kılavuzu – Konum, Droplar ve Daha Fazlası
 

Pika bunlardan biri Güncelleme 8 ile eklenen yeni patronlar Grand Piece Online’da. Deneyimdeki olağan patronlarınızdan çok farklı görünüyor ve bence çok daha tehditkar. Kaya gibi büyük gövdesiyle sizi anında parçalayabilir.

Bununla birlikte, kaçırmak istemeyeceğiniz bazı harika teçhizatları bırakabilir, ayrıca patron Doflamingo’ya giden biletinizdir. İşte onu yenmek için bilmeniz gereken tüm detaylar ve potansiyel olarak hangi güzellikleri elde edebileceğiniz!

Grand Piece Online’da Pica patronu nerede?

Pica, Güncelleme 8’in yeni adasına özgüdür. Gül Krallığı Dressrosa olarak da bilinen İkinci Deniz. Oraya varmak için Desert Kingdom’a gidin ve Güneydoğu’ya yelken açmaya başlayın. Sonunda, üzerinde büyük bir yükselen kale bulunan bu büyük adayı göreceksiniz. Pica, Rose Kingdom adasında doğar, ancak yalnızca Donmingo ailesinin dört üyesi de yenildikten sonra.

Grand Piece Online’da Pica Damlaları

GPO Pica Boss Kılavuzu - Konum, Droplar ve Daha Fazlası
GPO Pica Boss Kılavuzu – Konum, Droplar ve Daha Fazlası

Tüm patron dövüşlerinin en sevdiğim yanı, bırakabilecekleri ganimet. Bence Pica, oyunda alabileceğiniz en havalı görünen zırhlardan bazılarına sahip ve harika güçlendirmeler arıyorsanız, bunlar bir zorunluluktur. Aşağıdaki tüm istatistiklerine bir göz atın:

Pica’nın Miğferi

Pica Miğfer, Pica tarafından bırakılan Destansı bir baş aksesuarıdır ve orta yüz bölgesinde altın kaplama ve dört köşeli bir yıldızla gerçek Gladyatör tarzında görünür.  %5 düşme oranı Pica’dan. İşte tüm istatistikler:

  • Ekstra Sağlık: +65 HP
  • Sağlık Yenilenmesi: 1.5
  • Mukavemet HSR Çarpanı: +5%
  • Ticaret Seviyesi: 500+

Pica’nın Zırhı

Pica’nın Zırhı, gerçekten Gladyatör hissi veren detaylı altın kaplama ve deri kayışlarla miğferle mükemmel uyum sağlayan Efsanevi bir zırh aksesuarıdır. Daha nadir bir öğe olduğu için patrondan düşme şansı daha düşüktür. %1 düşme oranı. İşte tüm istatistikler:

  • Ekstra Sağlık: +130 HP
  • Sağlık Yenilenmesi: 1.5
  • Mukavemet HSR Çarpanı: +5%
  • Ticaret Seviyesi: 345+

Pica Smash Özel Kavrama

Pica Smash, Pica’yı yenerek potansiyel olarak düşebilecek son öğedir. Bu, kavrama animasyonunuzu benzersiz bir Pica tarzında şekillendirmenize izin veren bir Özel Kavramadır. Bunlar, satın almaya çalışırken rastgele verildiğinden, bu, elde edilmesi için şanslı bir öğedir. Ancak, yalnızca bir %1 düşme oranı.

Grand Piece Online’da Pica’yı nasıl yenebilirim?

Pica, yalnızca dört Donmingo ailesi üyesi Rose Kingdom adasında ilk önce öldürüldükten sonra ortaya çıkar. Ancak, patron Doflamingo’nun ortaya çıkmasının tek yolu, önce Pica’dan geçmektir. Devasa boyutundan dolayı Pica’yı gözden kaçırmak zordur. Neredeyse tamamen Rose Kingdom duvarlarının üzerinden geçiyor. Bununla birlikte, cüssesiyle birlikte, onu başarılı bir şekilde yenmenin anahtarı olan biraz uyuşukluk geliyor.

Pica’nın toplam 75.000 HP’si var, bu da onun biraz tank olduğu anlamına geliyor. Ayrıca Ishi Ishi no Mi kullanıyor ve birkaç yere vurma ve yumruk atma yeteneğine sahip, ancak bu onu oldukça yavaşlatıyor.

Doğrudan onun altında durarak yumruklarından kaçınabilir ve hatta Tekkai’niz varsa yere çarpma saldırılarını potansiyel olarak engelleyebilirsiniz. Onu hızlı bir şekilde yenmenin en iyi yolu, bazı arkadaşlarınızı yanınızda getirmek ve sahip olduğunuz en hızlı yeteneklerle saldırmaktır. Ağır vuruş yeteneklerinden kaçının ve onu hemen alt edebilirsiniz.

Sadece küçük bir yüzde şansa sahip oldukları için Pica’nın eşyalarını elde etmek için birkaç deneme yapmanız gerekebilir, ancak sonunda istediğinizi elde etmek için onu yetiştirmeye devam edebilirsiniz. Bu, özellikle gelecek arkadaşlarınız varsa daha kolaydır. Onu yendikten sonra, Doflamingo ile savaşmaya gidebilirsiniz!