GPO Maks Seviyesi (Güncelleme 8)

Sending
User Review
0 (0 votes)
GPO Maks Seviyesi (Güncelleme 8)
GPO Maks Seviyesi (Güncelleme 8)
 

Ayrıntılı olarak açıklanan tüm yeni özellikleri görmek beni çok heyecanlandırdı. 8 Yama Notlarını Güncelleyin. Sadece yeni meyveler ve yeni yerler değil, aynı zamanda mekanikte tonlarca yeni denge ve yama da alacağız.

Tüm bu yeni içerikle birlikte, maksimum seviyenin de arttığını görmemiz çok uygun. Güncelleme 8, bu sınırı yeni bir üst sınıra kadar zorladı, bu da yapılacak çok şey var demektir. İşte tüm detaylar!

Grand Piece Online’da Maksimum Seviye nedir?

GPO Maks Seviyesi (Güncelleme 8)
GPO Maks Seviyesi (Güncelleme 8)

Güncelleme 8’de başlayan yeni seviye sınırı: 575. Bu, becerilerinizi daha da geliştirmek için çok daha fazla alan bırakır ve zaten seviye sınırındaysanız, size yine de fayda sağlayacağı için yeni içeriği mümkün olan en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Grand Piece Online’da hızlı bir şekilde nasıl seviye atlanır?

Grand Piece Online’da hızlı bir şekilde seviye atlamanın en iyi yolu çiftlik düşmanlarıdır, özellikle Boss’lardır. Bununla birlikte, yeni bir oyuncu olarak aşağıdakileri takip etmek isteyeceksiniz: seviye rehberi, uygun seviyeye uygun adalara gitmek, görevleri tamamlamak ve oradaki düşmanları yenmek. 190. seviyeye ulaştığınızda, XP toplamak için en iyi yerlerden biri olan Balıkadam Adası’na gidebilir ve oldukça hızlı bir şekilde 325. seviyeye ve ötesine geçebilirsiniz.

Grand Piece Online’daki Max Bounty nedir?

Maksimum ödül de Güncelleme 8 ile artarak daha fazla potansiyel sağladı. Ödüle sahip olmak, daha fazla Deniz gemisi, Kraken ve Deniz Yılanı’nın ortaya çıkması ve Şeytan Meyvesi’nin daha hızlı bulunması için çok faydalıdır.

Diğer çevrimiçi oyuncuları yakalayarak veya Deniz gemilerini besleyerek ödül alabilirsiniz. Maksimum ödül şimdi: 1.250.000.

8. Güncelleme ile oyundaki yeni özellikler ve değişiklikler bunlarla sınırlı değil. Deneyime dahil olan her yeni şeyle ilgili ayrıntılar ve kılavuzlar için diğer içeriğimize göz atın.