GPO Law’s Cape – İstatistikler ve Konum

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güncellemelerle birlikte pek çok yeni içerik bulunsa da, her zaman en çok yeni teçhizat ve silahlar beni heyecanlandırmıştır.

8. Güncelleme, eşyalar söz konusu olduğunda hayal kırıklığına uğratmayacak çünkü bu modaya uygun ve kullanışlı yeni aksesuar Law’s Cape de dahil olmak üzere patronlardan alabileceğiniz pek çok yeni eşya var. Kendiniz bir tane kapmak istiyorsanız, istatistikler ve nasıl bulacağınız hakkında tüm ayrıntılar burada.

Grand Piece Online’da Law’s Cape İstatistikleri

Law’s Pelerini, animede Law karakterinin giydiği pelerin gibi tasarlanmış Efsanevi bir sırt aksesuarıdır. Sadece modaya uygun görünmekle kalmıyor, aynı zamanda onunla uyumlu bazı oldukça iyi istatistiklere sahip. Hepsine buradan bir göz atın:

  • +95 HP
  • Sağlık Yenilenmesi: 1
  • Dayanıklılık Yenilenmesi: 1
  • Ticaret Seviyesi: 550+

Grand Piece Online’da Law’s Cape nasıl edinilir

GPO Law's Cape - İstatistikler ve Konum
GPO Law’s Cape – İstatistikler ve Konum

Yukarıdaki istatistiklerin görünümünü beğendiyseniz ve kendinize bir pelerin almayı umuyorsanız, ne yazık ki bir tane almak için Kanun’dan geçmeniz gerekecek. Pelerinin bir düşme şansı %1 patrondan, Kanun, onu yendikten sonra. Ayrıca elde edebileceğiniz başka öğeler de var.

Hukuku adresinde bulabilirsiniz. Dresuar yepyeni adasında Gül Krallığı, İkinci Deniz’in bir parçası olarak bir kez orada, başlatmak zorunda kalacaksın Fabrika Baskını ve ulaşmak dördüncü aşama; bu onun yumurtlayacağı tek zamandır.

Onunla savaşmak için sınırlı bir süreniz var, bu yüzden yanınızda biraz yardım getirmek veya olabildiğince hızlı olmak isteyeceksiniz. Law’s Cape’i alma şansınız çok düşük olduğu için bu işlemi birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Ama onu aldıktan sonra, dilerseniz elinizde tutabilir veya takas edebilirsiniz.