GPO Doflamingo Rehberi – Burun, Konum ve Daha Fazlası

Sending
User Review
5 (1 vote)

 

Tehlikeli ama heyecan verici çok şey var. Yeni patronlar oyuna Güncelleme 8 ile geliyor. Boss dövüşleri oldukça uzun ve stresli bir görev olsa da, benim gibiyseniz, sonunda elde edilebilecek harika ganimetler için katlanmak isteyeceksiniz.

Doflamingo veya diğer adıyla Donmingo, özellikle müthiş bir boss dövüş sahnesine sahip olan ancak şık pelerinini oyuncuların kendilerininmiş gibi göstermeleri için düşürebilen bir patrondur.

İşte bu patron ve ondan kendi pelerininizi nasıl alacağınız hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar!

Grand Piece Online’da Doflamingo/Donmingo Konumu

GPO Doflamingo Rehberi - Burun, Konum ve Daha Fazlası
GPO Doflamingo Rehberi – Burun, Konum ve Daha Fazlası

Doflamingo, yeni adada yer almaktadır. Etrafta dolaşarak yerini henüz belirlemediyseniz, Çöl Adası’nın güneydoğusuna yönelerek İkinci Deniz’de bulabilirsiniz. Gül Krallığı’nda Doflamingo doğacak.

Adanın ortasında kale ama sadece senden sonra patron Pica’yı yen. Yumurtlaması en fazla 15 dakika kadar sürebilir, bu yüzden biraz zaman tanıyın.

Grand Piece Online’da Doflamingo/Donmingo Boss nasıl yenilir?

Doflamingo’nun toplam 50.000 HP’si vardır ve normal saldırı başına 32 ağır hasar verir. Bu, üst düzey, daha deneyimli oyuncular için çok kötü görünmese de, en zor kısım, zaman kısıtlamanız olduğu gerçeğidir.

Doflamingo %50 sağlığa ulaştığında adayı oyunculara zarar verebilecek dev bir kuş kafesi ile çevreler. Oyuncular, her biri Şeytan Meyvesi kullanan düşmanlar tarafından korunan yedi farklı topa atlamalı ve bölgedeki özellikle X işaretli noktalara ateş etmelidir.

Zaman sınırı içinde doğru şekilde yapmazsanız, adanın merkezindeki kuş kafesini kapatacak, sağlığınıza son derece zararlı olacak ve umutsuzluğa düşecektir.

Bunu başarılı bir şekilde yapmanın en iyi yolu, çok sayıda arkadaşınızın gelmesini sağlamaktır.

Donmingo’yu kalede tuzağa düşürmenin ve duvardan ona zarar vermenin yolları vardır, ancak canı %50’ye ulaşır ulaşmaz, kaçıp bu hedefleri olabildiğince hızlı bir şekilde vurmanıza yardımcı olacak çok sayıda arkadaşınıza ihtiyacınız olacaktır.

Top başına bir oyuncu, bunu olabildiğince sorunsuz halletmenin en iyi yoludur ve eğer yapabiliyorsanız, yakınlarda bulunan muhafızlarla savaşmaktan kaçının.

Grand Piece Online’da Doflamingo/Donmingo Burnu nasıl edinilir?

GPO Doflamingo Rehberi - Burun, Konum ve Daha Fazlası
GPO Doflamingo Rehberi – Burun, Konum ve Daha Fazlası

Doflamingo’yu yenerek elde edebileceğiniz özel bir damla, onun ikonik tüylü pelerinidir. Çok gibi Kanun Pelerini, bu pelerin, onu giyerken size yardımcı olabilecek bazı farklı buff’larla birlikte gelir. Rengi gömleğinizin ana rengi ile de değiştirilebilir.

Pelerin düşme şansı şu anda bilinmiyor, ancak Doflamingo’yu farmlarsanız, onu ilk denemenizde olmasa bile birkaç denemeden sonra almanız kaçınılmazdır.

Doflamingo/Donmingo Burnu İstatistikleri

Donmingo Pelerini bir sırt aksesuarı olarak giyilir ve Efsanevi bir nadirlik öğesidir.

Law’s Cape’e çok benzemesine rağmen, buff’lar söz konusu olduğunda aslında biraz daha az ağırdır ve ticaret yapmak için daha düşük seviyeli bir gereksinime sahiptir.

Aşağıdaki istatistiklere buradan göz atın:

  • +85 HP
  • Dayanıklılık Yenilenmesi: 1
  • Ticaret Seviyesi: 475+