Genshin Impact’te Klee’nin Blossoming Starlight dış görünümünü nasıl edinebilirim?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Blossoming Starlight Outfit, herkesin en sevdiği Pyro balık bombacısı Klee tarafından özel olarak kullanılabilen bir görünümdür. Klee beş yıldızlı bir karakter olsa da Kıyafet yalnızca dört yıldızlı olarak sınıflandırılır, bu da şu gibi özel Beceri animasyonlarını içermediği anlamına gelir: Diluc’un Red Dead of Night’ı deri.

Ne olursa olsun, Blossoming Starlight, Klee’yi Hexenzirkel’i anımsatan sevimli küçük bir büyücüye dönüştürür. Ben şahsen tasarımın büyük bir hayranıyım, bu yüzden kesinlikle en kısa sürede alacağım! Eğer onu da seviyorsan, işte onu nasıl elde edebileceğin.

Genshin Impact’te Klee’nin Blossoming Starlight Outfit’i nasıl elde edilir

Genshin Impact'te Klee'nin Blossoming Starlight dış görünümünü nasıl edinebilirim?

 

Klee’nin Blossoming Starlight dış görünümü yalnızca Karakter Kıyafetleri mağazasından satın alınabilir.

Kıyafet indirimli fiyatıyla satışta 1.350 Genesis Kristali 5 Temmuz 2023’ten 14 Ağustos 2023’e kadar. 14 Ağustos’tan sonra Kıyafet mağazada tam fiyatıyla kalacak—1.680 Genesis Kristali.

Genshin Impact tipik olarak tüm Kıyafetleri kalıcı olarak stokta tutar, bu nedenle Genesis Crystals toplamak ve Blossoming Starlight satın almak için acele etmeyin.

Ancak indirimli fiyattan yararlanmak istiyorsanız mutlaka belirtilen süre içerisinde satın alın. Bu Kıyafeti, Klee’ye sahip olmasanız bile satın alabilirsiniz, ancak onu yalnızca onun için çektiğinizde donatabilirsiniz.

O içinde sınırlı banner rotasyonu 25 Temmuz 2023’e kadar, bu yüzden hem Klee’yi hem de cildini bir araya getirmek için harika bir fırsat.

Genshin Impact’te Genesis Kristalleri nasıl elde edilir

Genesis Crystals, Primogemlere dönüştürülebilen ücretli para birimleridir. Ne yazık ki, gerçek hayattaki parayı harcamadan onları elde etmenin bir yolu yok.

Mağazadaki Kristal Yükleme bölümünden satın alınabilirler ve ayrıca her Welkin Ay Kutsaması satın aldığınızda birkaç tane alırsınız.