Genshin Impact’te Kaeya’nın Sailwind Shadow dış görünümünü nasıl edinebilirim?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yelkenli Gölge Kıyafeti bir dört yıldızlı cilt, yalnızca Favonius Şövalyeleri’nin Süvari Kaptanı Kaeya tarafından kullanılabilir. Veluriyam Mirage’daki derme çatma oyunda onu usta bir hırsıza dönüştürür.

Kaeya her zaman elinden gelenin en iyisini yapsa da, özellikle bu yeni Kıyafet içinde ne kadar kurnaz göründüğünü seviyorum – ve en iyi yanı, ücretsiz olarak elde edilebilmesi.

Sailwind Shadow, Sürüm 3.8 Gizli Yaz Cenneti yamasında yayınlandı, ancak kalıcı olarak mevcut kalacak. İşte bu harika uyumu nasıl elde edeceğiniz.

Genshin Impact’te Kaeya’s Sailwind Shadow Outfit’i ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Genshin Impact'te Kaeya'nın Sailwind Shadow dış görünümünü nasıl edinebilirim?

Gizli Yaz Cenneti etkinliği, 5 Temmuz, 2023, 16 Ağustos 2023. Bu süre zarfında, etkinlik menüsüne gidin ve Cloud Nine’da Koleksiyon Joyeux Kuponları koleksiyonu ödüllerini görüntülemek için.

Kaeya’s Sailwind Shadow dış görünümünü ücretsiz olarak elde etmek için Veluriyam Serabından en az 150 Joyeux Kuponu toplamalısınız.

Veluriyam Serabı sınırlı süreli bir alan olduğu için, bu görünümü 16 Ağustos’tan sonra ücretsiz olarak edinemezsiniz.

Bunu Cloud Nine’daki Koleksiyon sayfasından talep etmeyi unutmayın, aksi takdirde daha sonra alamayacaksınız!

Genshin Impact’te Kaeya’nın Sailwind Shadow dış görünümünü nereden edinebilirim?

Genshin Impact'te Kaeya'nın Sailwind Shadow dış görünümünü nasıl edinebilirim?

Gizli Yaz Cenneti etkinliğini kaçırdıysanız veya zamanında yeteri kadar Joyeux Kuponu toplayamadıysanız endişelenmeyin, Kaeya’nın Yelkenli Rüzgarı Gölge Kıyafetini istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Genesis Crystals, yalnızca gerçek hayattaki para kullanılarak satın alınabilen ücretli para birimleridir.

Blessing of the Welkin Moon’u (aylık kart) satın almak, sizi paket başına 300 Genesis Crystal ile ödüllendirecek, böylece bir plankton olarak bile görünümler için yavaş yavaş yeterince kazanabileceksiniz.