Genshin Impact, V4.0 öncesinde Fontaine teaser’ı ve VA duyurularıyla hayranlarını şaşırtıyor

Sending
User Review
0 (0 votes)

Sürüm 3.8 güncellemesine yalnızca birkaç gün kala Genshin Impact, Sürüm 4.0’da gelen büyük güncelleme için ilk teaser’ını yayınladı; ülkenin ilgi çekici karakter kadrosunu tanıtan bir Fontaine teaser’ı. The Overture Teaser: The Final Feast, oyunun resmi YouTube kanalında yayınlandı ve Lynette ve Lynette tarafından anlatılan bir performansı sergiledi.

Daha sonra Arlecchino, Fontaine’i perde arkasından manipüle ediyor olabileceğini belirterek, iki oyuncunun karton kesiklerini aşağı iterken görüldü.

Teaser’ın ana teması, adalet ulusundaki her şeyin şov için nasıl gerçekleştiği ve gerçeğin herkesin göremeyeceği şekilde gizlendiği etrafında dönüyor.

Fontaine’in güç merkezlerinin, mahkeme salonunun bile sadece bir gösteriden ibaret olduğu çalkantılı bölgede olup biten her şeyi tam olarak kontrol ettiği ima ediliyor. Ek olarak, oyuncular aşağıdaki karakterlerle ve ilgili seslendirme sanatçılarıyla tanıştırılır:

Karakter Seslendirme Sanatçısı
Freminet Paul Castro Jr.
Egeria Courtney Steele
Lyney
Lynette Anairis Quiñones
Navia Brenna Larsen
Charlotte Maya Aoki Tuttle
Wriothesley Joe Zieja
Sigewinne Sarah Williams
Klorin kristal lee
“Knave” Arlecchino Erin Yvette

 

Oyuncular ayrıca Fontaine’in Rönesans’ı anımsatan mimariyle birleştirilmiş steampunk unsurlarını kapsayan estetiğine daha ayrıntılı bir bakışla muamele görürler. Mahkeme salonu, HoYoverse’nin dedektif otome oyununun oyuncularına tanıdık gelebilir.

Teaser, Hydro Archon Furina’nın can sıkıntısını ifade ettiği, Baş Yargıç Neuvillette’in davranışlarından dolayı onu azarladığı oldukça kasvetli bir notla kapanıyor.

Genshin Impact, Sürüm 4.0 afişleri için damlama pazarlama duyurularını henüz yayınlamadı, ancak teaser’da yer alan karakterler arasında yer almaları bekleniyor.

Aşağıdaki resmi YouTube bağlantısı aracılığıyla harika Fontaine teaser’ını izleyin: