Genshin Impact Sürüm 3.8 Canlı yayın programı – Özel Program tarihi, saati ve nasıl izleneceği

Sending
User Review
5 (2 votes)

Genshin Impact

Genshin Impact’in Canlı Yayın Özel Programı, HoYoverse oyunun bir sonraki büyük güncellemesi için neler olacağını duyururken topluluğun izleyebileceği heyecan verici bir etkinliktir.

Yeni alanları, karakterleri önizleyebilirsiniz, pankartlar olaylar, Hikaye Görevleri ve oyuna yeni gelişmeler getiren Genshin’in karakter kadrosu tarafından detaylandırılan diğer duyurular.

En önemlisi, HoYoverse her Canlı Yayında Primogemler ve diğer ödüller için talep edebileceğiniz yaklaşık üç Genshin Impact kodu gönderir. Canlı Yayın Özel Programına nasıl gireceğinize dair bilmeniz gereken her şey burada. Sürüm 3.8: Bottleland Efsaneleri.

Genshin Impact Sürüm 3.8 Canlı yayın tarihi, saati ve geri sayım

Özel Programı canlı izlemek için takviminizi işaretlemeyi unutmayın (Örneğin ben çok mutluyum). İşte çeşitli zaman dilimlerinde Genshin Impact Sürüm 3.8 Canlı yayın programı.

Saat diliminizi bulamıyorsanız, bir saat dilimi dönüştürücü ve programınızı bulmak için şehrinizi aşağıda sağlanan yerel ayarlardan biriyle eşleştirin.

Saat dilimi Tarih ve saat
UTC +2
Orta Avrupa Saati
23 Haziran 2023
14:00
UTC -4
Doğu Yaz Saati
23 Haziran 2023
sabah 8
UTC -7
Pasifik Yaz Saati
23 Haziran 2023
sabah 5
UTC +8
Pekin, DENİZ
23 Haziran 2023
20:00
UTC +9
Japonya, Güney Kore
23 Haziran 2023
akşam 9
UTC -5
Merkezi saat
23 Haziran 2023
sabah 7

 

Genshin Impact Sürüm 3.8 Canlı Akışı nasıl izlenir?

Versiyon 3.8 Canlı Akışı, Genshin Impact tarafından eş zamanlı olarak resmi platformlarında yayınlanacaktır. Twitch kanal ve TikTok hesap.

Yayın söz verilen zamanda başlamazsa, sayfayı yenileyin çünkü çok sayıda izleyici bazen ekranınızın bekleme odasında takılıp kalmasına neden olabilir.

Canlı yayını kaçırırsanız merak etmeyin, çünkü Genshin Impact bunu resmi kanalında yayınlayacaktır. Youtube kanal Twitch ve TikTok yayınlarından bir saat sonra. Kısa bir süre sonra YouTube kanallarına da yüklenecek.