Genshin Impact sızıntısı, Fatui Harbingers’ın tam vücut modellerini ve karakter sayfasını ortaya koyuyor

Sending
User Review
0 (0 votes)

 

11 Fatui Harbinger, Tsaritsa yönetimindeki bir örgütün üst kademesini oluşturuyor ve Genshin Impact’in karmaşık öyküsünde birincil düşmanlar olarak görülüyorlar.

Oyuncular, oyun içi sahneler ve ikonik görüntüler aracılığıyla tüm Harbinger’lara bir göz atabilirken Teyvat Bölüm Ara Fragmanı: Bir Kış Gecesi Lazzo gerçek karakter modelleri asla ortaya çıkmadı.

Fatui hayranlarını dört gözle bekleyecek çok şey getiren yeni bir dizi sızıntı ortaya çıktı. Aşağıdaki Reddit gönderisinde görülebilen ilk sızıntı, oyunda hiç görünmemiş olanlar da dahil olmak üzere on bir Harbinger’ın tümünün tam vücut modellerini içeriyor.

Yukarıdaki Haberciler, iddia edilen sıralamalarına göre sıralanmıştır; Pierro bir numarada ve Childe 11 numaradadır. (Tartaglia) ve korkuluk (adı Wanderer olarak değiştirildi) oynanabilir karakterler olarak piyasaya sürülürken, La Signora ne yazık ki Inazuma Archon Quest sırasında öldürüldü ve hiçbir zaman oynanabilir hale gelmedi. Il Dottore, Sumeru’da ortaya çıktı ancak oynanabilir bir karakter olarak yayınlanmadı, çünkü muhtemelen hikayesi henüz bitmedi.

Ek olarak, sızıntı yapanlar tarafından Arlecchino’nun karakter sayfasının bir sızıntısı da paylaşıldı ve yukarıdaki resimde bağlantısı verildi. Kıyafetinin, renk şemasının ve aksesuarlarının ayrıntılı bir dökümünün yanı sıra bir Pyro Yanılgısının açık bir şekilde varlığını içerir.

Oynanabilirlik durumu, daha önce iddia eden bir sızıntı tarafından çürütüldü. Fontaine hikayesi sırasında ölebilir ancak diğer sızıntı yapanlar, onun oynanabilir hale gelmesi için hala bir şans olduğuna inanıyor.

Son zamanlarda, Team China adlı ünlü bir bilgi sızdıran grup, şunu gösteren dosyaları açıkladı: Arlecchino’nun silahı bir kılıç olurdu ve ölümünün teyit edilmediğini belirtti.

Fatui Haberciler tipik olarak Haftalık Bosslar haline geldiklerinden, onun da bir Boss olma şansı yüksekken, kendi kendini Arlecchino Mains ilan eden oyuncular, onun oynanabilir birimler listesine gireceğini hâlâ umabilir.

Yukarıdaki sızıntıların HoYoverse tarafından resmi olarak onaylanmadığını unutmayın, bu nedenle onlara şüpheyle yaklaşın.