Genshin Impact Karakter Katman Listesi

Sending
User Review
0 (0 votes)

Genshin Impact’in canlı ve hızla genişleyen karakter kadrosu, oyuncuların dört kişilik mükemmel bir takım oluşturmak için karıştırıp eşleştirmesine olanak tanır.

Oyunla ilgili benzersiz olan şey, karakterlerin doğru eserler, istatistikler ve silahlarla parlama ve rol değiştirme yeteneğidir, bu nedenle sıralamaları ne olursa olsun en iyi kız veya erkek arkadaşınızı kullanmaktan korkmayın!

Ancak slotların en iyisi olanlardan oluşan bir ekip oluşturmak ve yaklaşan pankartlar için tasarruf etmek amacıyla, her bir Genshin Impact karakterinin sıralamalarımızda nasıl yer aldığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Derece S

Rank S serisi, oyunun en basit güç merkezlerinden bazılarından oluşur ve işlerini mükemmel bir şekilde yaparken neredeyse her takım kompozisyonuna sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilen destekçilerden oluşur. İster en son Abyss turunda ister en yeni Weekly Boss savaşına karşı olsun, bu karakterlerin işi her zaman bitirebileceğini görüyorum.

Derece A

A Seviyesi karakterler, S Seviyesi emsallerinden sadece biraz daha az güçlüdür, ancak hafife alınmamalıdırlar. Parlamalarını sağlamak için bu karakterlerin etrafında ekipler oluşturmak için biraz daha çaba harcamanız gerekebilir, ancak yine de yaptıkları işte harikalar.

Derece B

B Seviyesi kadro, çok yönlülükten yoksun olmasıyla ünlüdür ve parlamak için biraz daha fazla yatırıma ihtiyacı vardır. Benzer becerilere sahip başka bir karakter onları geride bırakabilir, ancak doğru teçhizat ve takım kompozisyonu ile daha yüksek dereceli karakterler kadar iyi performans gösterebilirler.

Derece C

C Kademesi takımındaki karakterlerin oluşturulması daha zordur ve mümkün olan en iyi hasar çıktılarını ortaya çıkarmak için eser istatistikleri konusunda daha titizdirler. Genel faydadan yoksun olsalar da, yeteneklerinin en iyisini ortaya çıkarabilecek ekip üyeleriyle eşleştirildiklerinde iyi performans gösterebilirler.

Derece D

Seviye D karakterler, düşük çarpanlardan veya hatalardan muzdariptir ve takımlara yerleştirilmeleri zordur. Ayrıca genellikle benzer yeteneklere sahip ancak daha fazla hasar ve faydaya sahip daha iyi bir karakter vardır, bu nedenle onlara kaynak koymak zor olabilir. Ama onları seviyorsanız, rütbelerinin sizi en iyilerini ortaya çıkarmaktan alıkoymasına izin vermeyin!

avatarı Karakter Rütbe rol rol
Genshin Impact Karakter Katman Listesi kehribar D Ana DPS Alt DPS
Genshin Impact Karakter Katman Listesi Gezgin (Anemo) D Alt DPS
Genshin Impact Karakter Katman Listesi Gezgin (Coğrafi) D Alt DPS
Genshin Impact Karakter Katman Listesi Xinyan D Ana DPS Alt DPS