Genshin Impact – Güvenilir Yardımcı Komisyon Rehberi

Sending
User Review
0 (0 votes)

Reliable Helper, Komisyon konumunuz Mondstadt olarak ayarlandığında rastgele alabileceğiniz bir Genshin Etki Komisyonu’dur. Üç rotayı da farklı günlerde tamamlamak sizi Snezhnaya Gözyaşlarına İnanmaz: Mükemmeliyetçi adlı Seri I Başarısı ile ödüllendirecektir.

Genshin Impact’te Güvenilir Yardımcı Komisyonu nasıl tamamlanır?

Güvenilir Yardımcı Komisyonu’ndaki üç yol için tüm çözümler bunlardır. Tüm Hilichurl’leri yenmeyi başardığınız sürece Komisyonu tamamlayabilirsiniz, ancak görevleri Tsarevich’in aşağıdaki her bölümde açıklanan talimatlarına göre tamamlamadığınız sürece ilerlemeniz Mükemmeliyetçi Başarıya sayılmaz.

Dağın Zirvesi Rotası

Genshin Impact - Güvenilir Yardımcı Komisyon Rehberi

Tsarevich’ten Komisyonu kabul ettikten sonra diyalog seçeneğini seçin “dağın zirvesine çıkacağım” Dağın zirvesindeki rotanın kilidini açmak için. Düşmanları tam olarak aşağıda belirtilen sırayla yenmeniz gerekir:

  1. Yanan Balta Mitachurl
  2. Ahşap Kalkan Duvarı Mitachurl
  3. Samachurl

Düşmanları yanlış sırada yenerseniz Komisyon başarılı olmayacaktır. Yanlış Hilichurl’lere saldırmaktan kaçınmak için tavsiye ediyoruz. Bir okçu ile hedeflenen atışları kullanma Ve AoE saldırılarını kullanmaktan kaçınmak bu yanlışlıkla diğer düşmanları yenebilir.

Dağ Yolu

Genshin Impact - Güvenilir Yardımcı Komisyon Rehberi

Tsarevich’ten Komisyonu kabul ettikten sonra diyalog seçeneğini seçin “dağ yamacına gideceğim” dağ yamacı rotasının kilidini açmak için.

Bu rotanın amacı basit: tüm Hilichurl’ları yenmelisin. Hiçbir kargoyu mahvetmeden. Yıldırım düşmesi gibi kötü hava koşullarının kargonun kırılmasına ve Komisyonun başarısız olmasına neden olabileceğini unutmayın.

Bu rotayı tamamlamak için, açık bir günde inene kadar süreyi değiştirmenizi, ardından nişan alarak düşmanın dikkatini çekerek ve yana doğru koşarak kargodan uzaklaştırmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Hilichurl’lerle savaşırken, yakındaki kargoya sıçrayabilecek büyük etki alanı saldırıları kullanmaktan kaçının. Hedeflenen atışların nereye ineceğini kontrol edebileceğiniz için okçular bu rotada gerçekten yardımcı oluyor.

Dağların Eteği Rotası

Tsarevich’ten Komisyonu kabul ettikten sonra diyalog seçeneğini seçin “Dağların eteğini alacağım” Bu rotanın kilidini açmak için. Amacınız bir dakika içinde tüm düşmanları yenmektir.

Ancak zamanlayıcı, Hilichurl’lerin bulunduğu yere gitmek için seyahat süresini ve Tsarevich’e dönüş süresini içerir. bu Komisyonu bir dakikalık ayırma süresi içinde tamamlayın. İşte size yardımcı olacak iki strateji.

  • Birinci strateji: İşbirliği
    • Arkadaşlarınızdan Dünyanıza katılmalarını isteyin ve onları düşman kampının tam yerine konumlandırın. Önce Komisyonu Tsarevich ile başlatmak. Dağların Eteği rotasını seçtiğiniz anda, siz Tsarevich’in yanında kalırken arkadaşlarınız düşmanları yensin. Süre sınırı içinde çeteleri öldürdüklerinde, Komisyonu tamamlamak için hemen Tsarevich ile konuşun.
  • İkinci strateji: Taşınabilir Yol Noktası
    • Taşınabilir Yol Noktası düşmanları yendikten sonra ışınlanabileceğiniz Tsarevich’in yanında. Bu, Komisyonu teslim etmek için Tsarevich’e geri koşmaktan (bir dakikalık zamanlayıcının bir parçası olan) zaman kazandıracaktır. Ancak, düşman kampına ulaşmak da biraz koşmayı gerektirdiğinden, emin olmanız gerekir. Onları çok hızlı yen. Hızlı etki alanı saldırılarıyla her şeyi bitirebilmek için Element Patlamalarınızı hazırlamayı düşünün.