Genshin Impact Eula çiftçilik rehberi

Sending
User Review
5 (1 vote)

Eula, Favonius Şövalyeleri’nin Keşif Bölüğünün kaptanı ve tartışmalı Lawrence Klanı’nın soyundan geliyor. Yoluna çıkan her şeyden intikam alma eğilimi olsa da, zalim ailesiyle ilişkisini kesmeye çalışan iyi kalpli bir şövalye olduğunu gösterdi.

Eula, beş yıldızlı bir Cryo Claymore kullanıcısıdır ve yeniden çalışmadan en uzun süre devam etme rekorunu elinde tutmaktadır. Onun için çekmeyi başardıysanız veya benimle Eula bekleme odasında oturuyorsanız, ona hazırlanmak için bilmeniz gereken her şey burada.

Genshin Impact’teki tüm Eula seviye atlama, Yetenek ve Yükseliş malzemeleri

Eula Seviye atlama maliyeti

Eula’yı 80’e veya 90’a (hangisini tercih ederseniz edin) çıkarmak için aşağıdaki kaynakları hazırlamanız gerekir.

Seviye Kahraman Zekası Mora
Seviye bir ila 80 248 987.905
Seviye bir ila 90 420 1.672.530

Eula Yükselişi malzemeleri ve maliyeti

hazırlaman gerek 420.000 Mora ve Eula’yı Altıncı Yükseliş seviyesine tam olarak Yükseltmek için aşağıdaki malzemeler.

Yerel Uzmanlık ve Boss malzemesi


x168 Karahindiba Tohumu

x46 kristal çiçek

Eula’nın yerel uzmanlığı, karahindiba tohumu, yalnızca Dandelions’a Mondstadt’ta Anemo ile saldırarak çiftçilik yapılabilir. Bu arada, patron malzemesi Dragonspine’daki Cryo Hypostasis’ten Crystalline Bloom’dur.

değerli taşlar


x1 Shivada Yeşim Şeridi

x9 Shivada yeşim taşı parça

x9 Shivada yeşim taşı Yığın

x6 Shivada yeşim taşı Değerli taş

Shivada Jade malzemeleri, Cryo Hypostasis, Cryo Regisvine ve Wolf of the North Challenge dahil olmak üzere tüm Cryo World ve Weekly Boss’lar tarafından düşürülür. Ek olarak şunları yapabilirsiniz: Mevcut Değerli Taşlarınızdan herhangi birini Cryo olanlara dönüştürmek için Üretim Tablosunu kullanın.

Ortak malzemeler


x18 Hasarlı Maske

x30 Lekeli Maske

x36 Uğursuz Maske

Eula’nın Yükseliş malzemeleri, Teyvat’ın her yerinde her tür Hilichurl, Mitachurl ve Lawachurl tarafından kolayca yetiştirilebilir. Paimon’s Bargains’te de takas edilebilirler.

Yetenek seviyesi yükseltme malzemeleri ve maliyeti

1.652.500 Mora ve Eula’nın üç Yeteneğini de seviyelendirmek için aşağıdaki malzemeler seviye 10. Doğal olarak, bu karakteri üç katına çıkarmayı düşünmüyorsanız, maliyet çok daha düşük olacaktır.

Yetenek malzemeleri


x9 Direniş Öğretileri

x63 Kılavuzu Rezistans

x114 Felsefeleri Rezistans

Bunlar tarladan yetiştirilebilir.

Ortak malzemeler


x18 Hasarlı Maske

x66 Lekeli Maske

x93 Uğursuz Maske

Eula’nın Talent materyalleri, Teyvat’ın her yerindeki her tür Hilichurl, Mitachurl ve Lawachurl tarafından kolayca yetiştirilebilir veya Paimon’s Bargains’te takas edebilirsiniz.

Haftalık Boss materyali ve Crown of Insight


x3 İçgörü Tacı

x18 Ejderha Lord’un Tacı

Crowns of Insight, büyük etkinliklerden elde edilebilecek sınırlı ödüllerdir. Bu arada, Eula’nın Haftalık Boss malzemesi, Liyue’deki Dragon-Queller Alanının Altında bulunan Azhdaha’dan yetiştirilebilen Dragon Lord’s Crown’dur.