Fortnite’taki Sıcak Noktalarda Tedarik Uçağı nasıl yok edilir

Sending
User Review
0 (0 votes)

Stark Industries Dronları, Fortnite’ta ortaya çıkan ilk dronlardı. O zamandan beri, yalnızca Sıcak Noktalarda görülen Tedarik Uçağı’na dönüştüler. Bir görevi bitirmek için bu dronlardan 10 tanesini indirmelisiniz. Bu görevde size yardımcı olması için Fortnite’taki Sıcak Noktalarda İkmal Uçağının nasıl yok edileceğine dair bir rehber yazdık.

Fortnite’taki Sıcak Noktalarda Tedarik Uçağı nasıl kırılır?

Sıcak Noktalardaki Tedarik Uçağı kolayca yok edilebilir. Bu insansız hava araçlarını yalnızca Sıcak Nokta İÇN’lerinin yakınında dolaştıklarını gördüğünüzde vurmanız gerekir.

İkmal Uçağı’nın kendi sağlık noktaları olduğunu unutmayın, bu nedenle seçtiğiniz silaha bağlı olarak onları devirmek daha uzun sürer. Onları yok etmek için düşük hasarlı bir silahla daha fazla mermi gerekir. Dronlar, onları vurduğunuzda parçalanacak ve almanız için değerli ganimetler bırakacaktır.

Fortnite’taki Sıcak Noktalarda Tedarik Uçağı nasıl bulunur?

Fortnite'taki Sıcak Noktalarda Tedarik Uçağı nasıl yok edilir
Fortnite’taki Sıcak Noktalarda Tedarik Uçağı nasıl yok edilir

Her maçın başında, aşağıdakilerle tanımlanan İÇN’ler için haritayı dikkatlice tarayın: altın isimler Tedarik Uçağı’nı bulmak için. Her oyunun farklı Sıcak Noktaları vardır, bu yüzden çok dikkatli olun.

Yerlerini belirledikten sonra, bazı silahlar ve kalkanlar toplayarak hazırlanmak iyi bir fikirdir. Bu düşmanı çeken Sıcak Noktalar genellikle daha büyük İÇN’lerde bulunur.

Hazırlıklıysanız, sizi bekleyen rahatsız edici yüzleşmelerden sağ çıkma şansınız daha yüksek olacaktır. Ve zaten bu görevi tamamladığınıza göre…. bitti demektir.