Fortnite’ta Relik patronu nasıl yenilir

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fortnite’ta her sezon yeni patronlar tanıtılıyor ve Bölüm 4 Sezon 3’te Relik patronunun eklendiğini görmek şaşırtıcı değil. Benzer Yüksek Kart NPC, oyundaki en iyi ganimetlerden bazılarını almak için Bölüm 4 Sezon 3’te Wildguard Relik patronuyla savaşabilirsiniz. Yani, daha fazla uzatmadan, Fortnite’ta Relik patronunu nasıl bulacağınız ve yeneceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Fortnite’ta Relik patronu nerede bulunur?

Fortnite'ta Relik patronu nasıl yenilir
Fortnite’ta Relik patronu nasıl yenilir

Fortnite Bölüm 4 Sezon 3’teki yeni Wilds temasıyla birkaç POI tanıtıldı. Bunlar arasında Rumble Ruins, Shady Stilts ve Creeky Compound bulunur. Bu Relik patronunu bulmak için, Rumble Harabeleri POI. İndikten sonra, kesinlikle silahlarla donatılmanızı tavsiye ederim çünkü diğer birkaç oyuncu, patronu yenme umuduyla aynı noktaya inecek. Relik patronunun tam yerini görmek için yukarıdaki harita görüntüsünü kontrol edin.

Onu yenmek için, tam yeri ziyaret etmeden önce bulabileceğiniz tüm sarf malzemelerini aldığınızdan emin olun. Onu bu İÇN’nin doğu tarafında bulunan ana binanın etrafında dolaşırken buldum, ama yol boyunca silah almayı unutmayın. Rumble Harabeleri’ndeki güneydoğu kulesinin içinde yer alıyor ve bu silahı hemen indirmenizi tavsiye ederim.

Fortnite’ta Relik patronu nasıl yenilir

Relik, yenilmesi kolay bir patron değildir ve MK-Alpha Assualt Rifle, Cloak Gauntlets ve Wildwasp Jars taşır. Bu yeni NPC patronuyla karşılaşmadan önce, ganimetinizi çalmamaları için bu POI’deki diğer oyuncuları ortadan kaldırmalısınız.

Yaratıcı olmayı planlıyorsanız, başka biri patronla savaşana kadar kamp yapın ve savaşın ortasındayken fırsatı değerlendirin. Relik’in bir kalkanı ve bir sağlık barı var ve bu patron düzenli aralıklarla görünmez oluyor.

Onu bir kez fark ettiğinizde, mesafenizi koruduğunuzdan emin olun, çünkü çok kolay bir şekilde görünmez olabilir. Ayrıca ışınlanarak kısa mesafelerde seyahat edebilir, bu nedenle çevrenize karşı dikkatli olun.

Relik de atar Yaban Arısı Kavanozları, ve bu öğe bir miktar hasar verebilir. Bununla birlikte, bu patrona görünmezken saldırırsanız, yalnızca hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda onu ortaya çıkararak, patronu hızlı bir şekilde yenmeniz için size küçük bir pencere sağlar.

Fortnite’ta Relik patronu tarafından düşen tüm ganimet öğeleri

Fortnite'ta Relik patronu nasıl yenilir
Fortnite’ta Relik patronu nasıl yenilir

Onu yendikten sonra, her dövüşte size avantaj sağlayacak birkaç üst düzey eşya alacaksınız. Relik efsaneyi düşürür Pelerin Eldivenleri, MK-Alpha Saldırı Tüfeği ve iyileştirici öğeler.

Bu eşyaları elde etmek size dövüşlerde kesinlikle avantaj sağlayacaktır. Örneğin, Cloak Gauntlet’leri kullanarak üçüncü taraf rakipleri yapabilirsiniz. MK-Alpha Saldırı Tüfeği ile mermileri püskürtmeden önce iyi bir pozisyon almak için kullanın.