Fortnite’ta bir Kapsül Fabrikası ile rakiplere nasıl hasar verilir?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Orman biyomu, Fortnite’ın 3. Sezonunun 4. Bölümüne geldi ve beraberinde sürülebilir sarmaşıklar ve güçlü Kapsül Bitkileri getirdi. 2. Hafta için bir görev, rakiplere zarar vermek için Kapsül Bitkilerini kullanmayı gerektirir.

Bu görevi tamamlamanıza yardımcı olmak için, Fortnite’ta bir Kapsül Fabrikası ile rakiplerinize zarar vermenize yardımcı olacak bir kılavuz oluşturduk.

Fortnite’ta Pod Fabrikası ile düşmanlara nasıl hasar verilir?

Bakla Bitkileri, her biri kendine özgü özelliklere sahip üç farklı çeşitte gelir. Yeşilimsi sarı renkli Çiçek Kokusu düşmanlara kalıcı zehir hasarı verir. Bomba Çiçekler Öte yandan, hasar vermek için düşmanlara veya binalara fırlatılabilir ve kırmızımsı-mor tonları ile ayırt edilir. Mavi renkli Bulamaç Tesisi ayrıca kalkanınızı yenileyerek size çok önemli bir savunma avantajı sağlar.

Bomba Çiçeği, hasar vermek için en iyi seçenek olsa da, meydan okuma arayan kişiler, rakiplerini yaralamak için kurnaz Kokulu Çiçekleri kullanabilir.

Fortnite’ta Pod Fabrikası ile rakiplere zarar vermenin en kolay yolu

Başlamak için evler veya aktif çatışma bölgeleri gibi yerlerdeki oyuncuları araştırın. Bir rakip tespit ettiğiniz anda yakında bir Bomba Fabrikası bulun.

Hasarı artırmak için yakın mesafe temasını hedefleyerek Bomba Fabrikasını hedefinize dikkatlice atın. Zamanlama çok önemli olduğu için rakiplerin boşta veya meşgul olduğu zamanları seçin. Alıştırma ve doğrulukla hasar vermede ve savaşta avantaj elde etmede ustalaşacaksınız.