Fortnite’a inmeden farklı Hop Çiçekleri üzerinde nasıl zıplanır

Sending
User Review
0 (0 votes)
Orman tehlikeli ortamlarla dolu ama aynı zamanda yararlı kaynaklara da sahip. Artık haritada kullanabileceğiniz, rakiplerinizi zehirlemenize, biraz kalkan kazanmanıza ve daha pek çok şeye olanak sağlayan birkaç farklı bitki türü bulabilirsiniz.
Özellikle favorilerimden biri Hop Çiçeği çünkü yeni zirvelere ulaşmanıza veya bir rakibi tamamen hazırlıksız yakalamanıza izin verebilir. Artı, 5. Hafta görevinizi tamamlamak için bu çiçekleri nasıl doğru bir şekilde kullanacağınızı bilmeniz gerekecek. İşte bilmeniz gereken her şey!

Fortnite’ta Hop Çiçekleri üzerinde nasıl zıplanır

Hop Çiçekleri, ormanda bulabileceğiniz diğer çiçeklerden çok farklıdır ve diğerlerinden daha büyük ve yassı oldukları için onları fark etmek oldukça kolay olmalıdır. Bu mor ve sarı bitkiler, ormanın zemininde veya ağaçların tepesinde bulunabilir.

Fortnite'a inmeden farklı Hop Çiçekleri üzerinde nasıl zıplanır

Görevinizi tamamlamak için onları bulabileceğiniz en iyi noktalardan bazıları Rumble Harabeleri’nin doğusundaki ağaç tepeleri. Bu bitkiler, yere dokunmadan her birine atlamanıza izin verecek şekilde birbirine daha yakın konumlandırılmıştır.

Biraz ivme kazanmak için ilk bitkiye iki kez atlamayı ve ardından karakterinizi havada sonraki bitkilere yönlendirmeyi denemeyi en kolay buldum.

Ağacın altında da bitkiler olduğu için, ağacın tepesindeki iki tanesine atlayıp daha sıralı oldukları için yerdeki sonuncusuna inebilirsiniz. Birkaç deneme gerektirebilir, ancak sabırlı olun ve kısa sürede başaracaksınız!

Fortnite Hop Çiçeği Konumları

Fortnite'a inmeden farklı Hop Çiçekleri üzerinde nasıl zıplanır

Hop Çiçekleri, Rumble Harabeleri yakınında birbirine daha yakın bulunabilir, ancak onları bulabileceğiniz tek yer orası değildir.

Aslında, yukarıda sarıyla vurgulanan alanlarda ormanın her yerine dağılmış durumdalar.

Ancak, bazı yerlerde daha fazla dağılmış olarak bulabilirsiniz ve görevi daha da zorlaştırabilirler. Bunları yukarıdaki alanlarda kontrol edin ve kendiniz deneyin:

  • Shady Stilts’in Doğusu
  • Shady Stilts’in Güneyi
  • Creeky Yerleşkesinin Kuzeyi
  • Rumble Harabelerinin Kuzeyi
  • Rumble Harabelerinin Doğusu
  • Rumble Harabelerinin Güneyi

Bir konum sizin için çalışmıyor gibi görünüyorsa, daha iyi konumlanmış bazı bitkiler bulmak için farklı bir yere gidin.

Rumble Harabeleri yakınındaki ağaç tepeleri, bu görevi hızlı bir şekilde tamamlamanın en kolay yolu gibi görünüyor, ancak başka bir yerde denerseniz şanslı olabilirsiniz.