Fortnite Bölüm 4 Sezon 4’te Pizza Partisi öğesini nerede bulabilirim?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4, hayranların favorisi Pizza Partisi öğesini geri getirdi. Bu öğe, lezzetli pizza dilimlerinin tadını çıkarırken iyileşmenizi sağlar.

Fortnite’ta Pizza Partisi öğesini nerede bulabilirim?

Pizza Partisi kutuları oyunun adasının her yerinde bulunabilir. Buna normal yer ganimetleri ve sandıklar dahildir ve hatta bunları Piper Pace’den satın alabilirsiniz.

Bu, çok fazla sandık ortaya çıkması nedeniyle Mega Şehir gibi adlandırılmış İÇN’leri aramak için mükemmel bir yer haline getirir. Eğer hayranıysanız Augment’ları kullanma Chug Splash ile birlikte bir kutu almak için Game Time Reality Augment’i kullanabilirsiniz.

Her Pizza Partisi kutusunda sekiz dilim bulunur ve bunları ekibinizle paylaşabilir veya hepsini kendinize saklayabilirsiniz. Pizza Partisi’ni daha önce görmüş olsak da Epic Games, son gördüğümüzden bu yana öğede bazı değişiklikler yaptı.

Fortnite Sezon 4’teki Pizza Partisi’nin farkı nedir?

Pizza Partisinin Bölüm 4 Sezon 4 versiyonu, artık daha fazla Kalkan ancak daha az Sağlık geri yüklemesi açısından farklılık gösteriyor. Kalkan Sınırı 100’dür ve dilimler, Sağlığı ve Kalkanı aynı anda yeniler. Hala istediğiniz gibi iyileştiğini düşünürsek değişiklikler o kadar da çılgınca değil, ama şimdi bunu farklı bir şekilde yapıyor.

Bu öğe neredeyse kesinlikle her oynatma listesinde, özellikle de Squad’larda envanterin önemli bir parçası haline gelecektir. Dövüşten sonra iyileşmeniz gerekiyorsa pizzayı atın ve ziyafet çekmeye başlayın.

Maç boyunca ne kadar yaygın göründükleri göz önüne alındığında, daha fazlasını kolaylıkla bulabilmeniz için dilimleri koruma konusunda endişelenmeyin. Pizza Partisi’nin yeniden devreye girmesi Slap Juice’un mahvolması anlamına geldi.