Fortnite – Air Max 1 ’86 Back Bling’de ücretsiz Nike Sırt Süsünü nasıl edinebilirim?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Nike ve Fortnite bir kez daha iş birliği için bir araya geliyor ve bu sefer ücretsiz bir geri dönüş fırsatı var. Air Max 1 ’86 sırt süsünü şu şekilde alabilirsin.

Fortnite’ta ücretsiz Nike Back Bling nasıl edinilir

Air Max 1 ikonik bir ayakkabıdır ve artık isterseniz onu sırtınıza takabilirsiniz. Tek yapmanız gereken harita kodunu girerek Airphoria Creative haritasını ziyaret etmek. 2118-5342-7190 ve 10 dakika oynuyor. Haritaya yüklendiğiniz sürece ne yaptığınızın bir önemi yok.

Epic, bunu yapan herkesin 28 Haziran’dan itibaren kendilerine hediye edilen arka süsü göreceğini, yani anlık olmayacağını söylüyor. Adaya bugünden 27 Haziran’a kadar erişebilirsiniz, böylece ödülünüzü almak için bir haftanız var.

Fortnite’daki Airphoria haritası nedir?

Airphoria, kullanan bir Fortnite harita yapısıdır. UEFN Kreatif güncellemesi bu, bildiğimiz şekliyle Yaratıcı modu elden geçirdi. Burada keşfedilecek çok şey var ve yeni araçların sunduğu her şeyden tam olarak yararlanıyor.

Nike hayranıysanız, sevecek çok şey bulacaksınız. Epic, adadan en iyi şekilde yararlanmak için DirectX 12’de oynamanızı tavsiye ediyor, bu nedenle PC’de oynuyorsanız buna geçin.

Bu arka süsten daha fazlasını istiyorsanız, Item Shop’a gidebilir ve hem Airie hem de Maxxed Out Max kıyafetlerini alabilirsiniz, ancak bunlar ücretsiz olmak yerine V-Papel’e mal olacak.

Epic Games ve Nike hesabınızı bugünden 27 Haziran’a kadar bağlarsanız, Fortnite’ta .SWOOSH başarısının kilidini açacaksınız.