Fortnite 2023’te Yaz Etkinliği ne zaman?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fortnite Yaz Etkinliği 2023 çok yakında ve hayranlar bunun kokusunu aldıkları andan itibaren heyecanlanıyor. Epic Games, her şeyi son dakikaya kadar gizli tutarak hayranları şaşırtmayı planlasa da, birkaç veri madencisi, bu yaklaşan etkinlik hakkında bize fikir veren çok sayıda sızıntı sağladı.

Sızıntılardan gelen bilgilerin resmi olarak onaylanana kadar biraz şüpheyle alınması gerektiğini unutmayın, ancak bunlar güvenilir görünmektedir. İşte Fortnite’taki Yaz Etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Fortnite Yaz Etkinliği 2023 ne zaman başlıyor?

Saygın veri madencisine göre @shiinaBR, Yaz Etkinliği 4 Temmuz 2023, 09:00’da başlayacak. Bu etkinlik, Fortnite’ta Yazdan Kaçış Etkinliği olarak bilinecek.

Fortnite’ta 2023 Yaz Etkinliği ne zaman sona eriyor?

Şu anda Fortnite 2023 Yazdan Kaçış Etkinliği için belirli bir bitiş tarihimiz yok. Bununla birlikte, Fortnite etkinlikleri genellikle birkaç hafta sürer, bu nedenle bu etkinliğin Temmuz ayının sonuna kadar sürebileceğini varsaymak güvenlidir.

Yaz Etkinliği 2023 Fortnite’ta yeni harita değişiklikleri

Fortnite, yeni harita değişikliklerinden başlayarak oyuncuların pençelerini kazmaları için pek çok eğlenceli öğe sağlayacak.

Epic Games’ten herhangi bir resmi iletişim almamış olmamıza rağmen, sızıntılar, orman biyomundan mevcut İÇN’lerin yüzen sallar, şemsiyeli sandalyeler, havuz güverteleri ve çok daha fazlasını içeren yaz makyajını alacağını gösteriyor.

Sızan tüm Fortnite Yaz Etkinliği 2023 Görevleri ve ücretsiz ödüller

Bu yazıyı yazarken, 2023 Yaz Etkinliği görevleri ve ödülleri için herhangi bir resmi haberimiz yok. Bunu söyledikten sonra, başka bir saygın veri madencisi, @iFireMonkey, şu görevleri sızdırdı: The Quench Quest, Lagoon Party Time ve Make an Entrance. Elbette görevler ile oyuncular back bling, emote ve planör gibi ödüller alacaklar ama şimdilik bildiklerimiz bu kadar.

Fortnite Yaz Etkinliği 2023 görünümleri ve kıyafetleri

2023 Yazdan Kaçış Etkinliği’nin, etkinlik canlı yayına girdiğinde hayranların denemesi için pek çok yeni kozmetik ve kıyafet getirmesi şaşırtıcı değil. tarafından bir sızıntı @shiinaBR aşağıdaki kaplamaları alabileceğimizi önerir.

Fortnite’taki 2023 Yaz Etkinliği hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz bu kadar, ancak daha fazla bilgi gelir gelmez bu makaleyi daha fazla bilgi ile güncelleyeceğiz.