Final Fantasy XIV, yeniden doğuşunun 10. yıl dönümünü dolu etkinlik programıyla kutluyor

Sending
User Review
0 (0 votes)

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn’un ufukta yayınlanmasının 10. yıl dönümüyle birlikte Square Enix, çok sayıda etkinlik için hazırlanıyor ve bunları özel bir yeni site aracılığıyla gösteriyor.

27 Haziran’da kullanıma sunulan , bir dizi oyun içi etkinlik de dahil olmak üzere heyecanlanacak bazı yeni şeyleri de ortaya çıkardı!

20’den fazla kutlama anı var ve bunların çoğu, ürün işbirlikleri veya Crystal Conflict turnuvaları gibi zaten bildiğimiz veya çoktan başlamış olduğumuz şeyler. Ancak aşağıda ayrıca yenilikleri ve neler bekleyeceğinizi de listeledik:

  • Moogle hazine hazinesi etkinliği, 27 Ağustos 2023
  • Yükselen etkinlik, 27 Ağustos 2023
  • Sınırlı süreli Grup Pose çerçeveleri ve çıkartmaları, Yama 6.45
  • Saç Tasarımı Yarışması
  • Hayran Sanatı Yarışması

Açıkçası, üç oyun içi etkinlik, kesinlikle oyuncuların çoğunluğunun göz kulak olmak isteyeceği etkinliklerdir, ancak fan fest katılımcıları ve FFXIV 10. yıl dönümünü şahsen kutlamayı planlayanlar için yine de özel siteye göz atmalısınız.

Ayrıca, bu baharın ilerleyen zamanlarında, muhtemelen Fan Festivali sezonu başlamadan önce planlanan 14 saatlik özel bir yayın da var.

Genel olarak, dolu bir program, Final Fantasy XIV: ARR’nin 27 Ağustos 2013’te piyasaya sürülmesinin gerçek yıldönümüne götürüyor.

FFXIV’ün yeniden piyasaya sürülmesinden ve dünyanın en sevilen MMO’larından biri haline gelmesinden bu yana neredeyse on yıl geçtiğine inanmak zor.

Square Enix ve Final Fantasy XIV ekibi, bu fırsatın gözden kaçmasına izin vermiyor!