Eula’nın Özel Yemeği ve Genshin Impact’te nasıl pişirileceği – Stormcrest Pie

Sending
User Review
0 (0 votes)

Genshin Impact’te Eula’nın Özel Yemek Tarifi Nasıl Alınır?

Ay Turtası Tarifini ulaştığınız için ödül olarak alabilirsiniz. Mondstadt İtibar Seviyesi Yedi. Ödül, Hertha’dan talep edilebilir. Ay Turtası Tarifini edindikten sonra, onu istediğiniz kadar çok yemek ve çeşitlerini yapmayı öğrenin.

Genshin Impact’te Stormcrest Pie nasıl pişirilir?

Yemek yapabilirsin Fırtına Tepesi Pastası herhangi bir ocakta Eula’yı kullanarak. Özel Yemeğiniz yoksa ne yazık ki pişirmeniz mümkün değil. Pişirme menüsünü açmak için herhangi bir şenlik ateşi veya soba ile etkileşime geçin ve ay turtası aşağıdaki malzemelerle yapılabilir:

  • x4 Çiğ Et
  • x4 Kuş Yumurtası
  • x3 Tereyağı
  • x2 Un

Tereyağı olabilir Süt kullanılarak işlenmiş. Eula Ay Turtası pişirirse, bir şans onun yerine Stormcrest Pie yapması için. Özel Yemekleri pişirmenin kesin oranı bilinmemekle birlikte hem Manuel hem de Otomatik Pişirme modlarında çalışır.

Genshin Impact’te Moon Pie ve Stormcrest Pie arasındaki fark

Bu yemeklerin her ikisi de partinin Kalkan Gücünü ve Savunmasını artırır. Bazen Zhongli kadar etli olmayan ancak savaşta daha çok yönlü olan Layla, Kirara ve Diona gibi kalkanları kullanırken onları son derece yararlı buluyorum. Arataki Itto’yu Savunmayı ölçeklendirdiği için ana DPS olarak çalıştırırken de bu yemekleri çok kullanıyorum.

  • ay turtası – Tüm parti üyelerinin Kalkan Gücünü şu kadar artırır: 25/30/35 yüzde ve DEF 165/200/235 300 saniye boyunca.
  • Fırtına Tepesi Pastası – Tüm parti üyelerinin Kalkan Gücünü şu kadar artırır: 40 yüzde ve DEF 282 300 saniye boyunca.