Disney Dreamlight Valley, Pride’ı ücretsiz oyun içi tişörtlerle kutluyor

Sending
User Review
0 (0 votes)

Disney Dreamlight Valley, kodları kullanarak ücretsiz ödüller kazanmanın daha fazla yolunu yavaş yavaş sunuyor.

Gizemli altın patatesi içeren ilk kodu gördük. Gökkuşağı İksiri oluşturma ve ardından eğlenceli interaktif Aptallık Festivali.

Pekala, oyuncular artık Pride ayı kutlamalarını bir patlama ile bitirmek için bu renkli Pride bayrağı tişörtleri gibi kodlarla daha fazla ücretsiz güzellik talep edebilirler.

Disney Dreamlight Valley, ücretsiz Pride tişörtleri için kodlar veriyor

Disney Dreamlight Valley Twitter, herkesin tamamen ücretsiz olarak talep edebileceği parlak, renkli oyun içi tişört koleksiyonunu duyurdu.

Pride için farklı yönelimleri temsil ediyorlar; parlak yeni isimlerle etiketlenmiş olmasına rağmen, her biri benzersiz göz kamaştırıcı renklerini Gurur bayrağında gösterir.

Bu koleksiyon, kodlarla birlikte ücretsiz olarak mevcuttur, yani onları kazanmak için yapmanız gereken tek şey, oyun içi menünüzün Kullanım alanına kodlarını girmektir.

Her birinin, kendi sitelerinde sağladıkları bağlantıda bulunan kendi bireysel kodu vardır. Haber gönderisi (burada hiper bağlantılı), böylece sizi en iyi temsil eden bayrağı alabilir veya hepsini toplayabilirsiniz.

Onur Ayının sonuna yaklaşıyoruz, ancak bu, yılın herhangi bir gününde oryantasyonunuzu kutlayamayacağınız veya tam zamanlı bir destekçi olamayacağınız anlamına gelmez! Twitter’daki bazı kaynaklara göre, bu kodların son kullanma tarihi olmayacak, bu yüzden ne zaman isterseniz onları talep edin.

Kodlarınızı girdikten sonra, gömleklerinizi almak için posta kutunuzu izleyin. Ardından, Gururunuzu Vadinizde yüksek sesle ve gururla sergileyebilir ve hatta onlara uygun bazı pantolon veya aksesuarlar tasarlayabilirsiniz.