Disney Dreamlight Valley DreamSnaps, mağazayı yeni yaz ürünleriyle güncelliyor

Sending
User Review
0 (0 votes)
Disney Dreamlight Valley DreamSnaps, mağazayı yeni yaz ürünleriyle güncelliyor
Disney Dreamlight Valley DreamSnaps, mağazayı yeni yaz ürünleriyle güncelliyor
 

DreamSnaps güncellemesiyle gelen yeni içerik. Hangisinin beni daha çok heyecanlandırdığına karar veremiyorum, Aytaşı kazanmanın daha kolay bir yolu mu yoksa şen şakrak Vanellope karakteri mi! Ancak bu güncellemeyle gelenlerin hepsi bu değil.

Resmi güncelleme fragmanlarında Premium Dükkâna yeni yaz temalı öğeler de ekleyeceğini duyurdular. Tüm detaylar için okumaya devam edin.

DreamSnaps güncellemesiyle gelen yeni Premium Dükkân öğeleri

Disney Dreamlight Valley, yaz DreamSnaps güncellemesinin çok yakında J’de yayınlanacağını resmen duyurdu.

Resmi Twitter hesaplarındaki yeni fragmanlarına göre, bu güncelleme sadece Aytaşı ve Vanellope karakterini kazanmak için yeni bir yöntem içermeyecek, aynı zamanda Premium Dükkâna birkaç yeni yaz temalı öğe de ekleyecek.

Yukarıda gösterilen fragman, Premium Dükkândan satın alabileceğiniz tonlarca heyecan verici yeni öğeyi ortaya koyuyor.

Bize bir bakış gösterdi yaz karakter görünümleri Tropikal bir gömlek ve şort giyen Merlin gibi, bir sahil evi yeni Karpuz Timsah evcil hayvanı ve hatta tüplü dalış takımı oyuncu karakterinizi donatmak için.

Ayrıca, Scrooge’s’ta veya Shop’ta paketler halinde satın alınabilecek sörf tahtaları, plaj sandalyeleri ve daha fazlası gibi bazı harika plaj dekorlarını da gösterdi. Bu yaz fantezi güncellemesine uyan başka neler olabileceğini kim bilebilir?

Neyse ki bu güncelleme, Premium Dükkânda DreamSnaps yarışmalarıyla bu özel öğeleri satın almayı çok daha kolay hale getirecek çünkü alabildiğin kadar Aytaşına ihtiyacın olacak.

Öğeler için henüz herhangi bir fiyat açıklamamış olsalar da, tüm bu eğlenceli ikramları almak için mümkün olan en kısa sürede para biriktirmeye başlamak isteyeceksiniz. Veya geldiklerinde DreamSnaps yarışmalarında yarışarak biraz daha kazanın!

Çok yakında Vadi’ye gelecek olan bu yeni güncelleme ile tüm yaz heyecanını hissetmeye hazır olun.

Premium Dükkânlar düzenli olarak tükendiğinden, gelmeye başlayan tüm güzellikleri takip etmek için gözünüz üzerinde olsun ve hepsini toplamak için Ay Taşlarınızı saklayın.