Discord’da Fortnite Leaderboard nasıl kurulur?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Fortnite, yeni temalar, silahlar ve gerçeklik geliştirmeleriyle oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor ve her zaman olduğu gibi daha fazlası da var. Epic Games kısa süre önce Discord’da yepyeni bir Fortnite Lider Tablosu oluşturdu.

Evet, doğru duydunuz! Fortnite Leaderboard şu anda oyuncular için en heyecan verici şey çünkü bu onların istatistiklerini günlük, haftalık ve sezonluk seviyede takip etmelerini sağlayacak.

Fortnite’ın gelişen oyun mekaniği ve yaratıcı unsurları, dünyanın her yerinden oyuncuları cezbetti ve bu kadar rekabetçi bir oyun için oyuncular kazançlarını ve öldürmelerini takip etmek isteyebilir.

Yani, artık Discord’da siz ve arkadaşlarınız için de bir skor tablosu oluşturabilirsiniz ve bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

Discord’da Fortnite Leaderboard botu nasıl oluşturulur?

Discord'da Fortnite Leaderboard nasıl kurulur?
Discord’da Fortnite Leaderboard nasıl kurulur?

Bu nedenle, Fortnite Leaderboard botunuzu Discord’da kurmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

  • Eğer hesabınız yoksa Discord’da bir hesap oluşturun.
  • Mevcut bir hesabınız varsa, ihtiyacınız olan bir sonraki şey bir sunucudur. Kendiniz bir tane oluşturabilir veya arkadaşınızın sunucusuna katılabilir ve ardından buna gidebilirsiniz.
  • Bundan sonra, botun Discord sunucunuza katılmasına izin verin.
  • Şimdi Discord sunucusuna gidin, takip etmek istediğiniz istatistikleri seçin ve bunu arkadaşlarınızla karşılaştırın. Bunun için, / yardım komutu süreci başlatın.
  • Bir sonraki adım, Epic Games hesabı bot ile ve açıkçası o olmadan, bot istatistiklerinizi takip edemezsiniz.
  • Komut oluştur Skor tablonuzu oluşturmaya devam etmek için İşleri daha ilginç hale getirmek için, roller oluşturabilir veya panoya liderlik edenleri istatistiklerini takip ederek belirli kategorilerde yayınlayabilirsiniz.
  • Hepsi bu kadar, liderlik tablosunu almaya hazırsınız. Fortnite’a atlayın ve işinizi yapın!

Geri gelip istatistiklerinizi kontrol etmeyi veya yönetim kurulunda liderseniz arkadaşlarınıza böbürlenmeyi unutmayın. Ayrıca, Fortnite Skor Tahtası aşağıdakiler için istatistiklerinizi takip edebilir: Savaş Royale, Sıfır Yapı – Battle Royale, Sıralamalı Battle Royale Ve Dereceli Sıfır Yapı sırasıyla. En çok elemeyi, zaferi veya hasarı kimin yaptığını takip ettiğinizde, arkadaşlarınızla birlikte oynamak çok daha eğlenceli ve rekabetçi hale gelecek.

Fikrinizi değiştirir ve skor tablosundan çıkmak isterseniz, bunu kullanarak oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.