Diablo 4 1.1 güncellemesinde eklenen her yeni Unsur

Sending
User Review
0 (0 votes)

 

Diablo 4 başlıyor Sezon 1 ve yeni sezonun başlamasıyla birlikte bazı ek Unsurlar geliyor. Bu Unsurlar, iyi bir yapı oluşturmanın anahtarıdır, o yüzden bir göz atalım.

Diablo 4’teki yeni Unsurlar nelerdir?

1. Sezon güncellemesi, her sınıf için bir yeni Unsurun yanı sıra iki genel Unsur ekledi. Şu anda hiçbir şey çok meta tanımlayıcı görünmüyor, ancak oyuncular daha güçlü bir donanıma rastladığında bu kolayca değişebilir. İşte yeni Unsurların tam listesi.

  • Audacity (Fayda Yönü): En az 5 Yakın düşman olduğunda, onları 2-4 saniye Sersemletin. Bu sadece her 20 saniyede bir gerçekleşebilir.
  • Craven (Hareketlilik Özelliği): Yavaşlatılmış veya Soğutulmuş düşmanlardan uzaklaşırken %20-40 oranında daha fazla Hareket Hızı kazanırsınız.
  • Ataların Saldırısı (Saldırgan Yön): Charge, normal hasarın %50-100’ünü veren, aynı zamanda Charge yapan 4 Kadim’i çağırır. (Yalnızca barbarlar)
  • Yeraltı (Saldırgan Yönü): Poison Creeper’ın aktifi ayrıca Heyelan’ı çevrenizde bir daire şeklinde fırlatır. Earth Skills, Poisoned düşmanlara %10-20 daha fazla hasar verir. (Yalnızca Druidler)
  • Gore Quills (Saldırgan Yönü): Blood Lance, Blood Orb’ları tüketerek onlardan mızrak da çıkarır. Her ek Blood Lance, normal hasarın %20-50’sini verir ve mızraklı olmayan düşmanları hedeflemeye öncelik verir. (Yalnızca büyücüler)
  • Zararlı Puanlar (Saldırgan Yön): Delme’nin her üç kullanımından biri, normal gücün %100-150’si kadar Zehirlidir. (Yalnızca haydutlar)
  • Yakıcı Totemler (Saldırgan Yönü): 200-100 Mana harcadıktan sonra bir sonraki Güvenlik Duvarınızı kullanmak ücretsizdir ve gelen Küçük Füzeleri yok edecektir. (Yalnızca büyücüler)

Oyuncular yeni yapıları denemek istediğinden, bu Unsurlar için kesinlikle biraz oynama olacaktır, bu yüzden yine de onları takip etmeye ve kullanmaya değer. Necromancer ve Barbar Aspects ile oynamak eğlenceli olacak gibi görünüyor, ama kesinlikle herkes için bir şeyler var.

Diablo 4 Sezon 1 ne zaman başlıyor?

Diablo 4 1.1 yaması, Sezon 1’den önce geldi, ancak oyuncuların yeni sezonluk aksiyona dalmak için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. 1. Sezon 20 Temmuz’da başlayacak ve Battle Pass’ı oyuna tanıtacak. Oyuna fazladan para dökmek istemeyen oyuncular için ücretsiz bir yol var, ancak harika şeyler bir ödeme duvarının arkasında kilitli.

Ayrıca mevcut karakterinizi oyuna getirmeyeceksiniz, ancak yeni sezon yeni bir başlangıç ​​yapmanız gerektiği anlamına geliyor. Serinin uzun süredir hayranlarının bununla ilgili bir sorunu olmayacak, ancak lansmandan bu yana oynadığınız karakterleri geride bırakmak zor.